Политикаwww.ukrinform.ua11 нояб.

Венедіктова розповіла про правову допомогу Україні від європейських партнерів

nk_hauz/sxua2H57R.jpeg

Європейський Союз, Рада Європи та інші міжнародні партнери надають Україні ефективну допомогу у зміцненні верховенства права та у реформуванні всієї правової системи, а також у представленні інтересів України в міжнародних правових інституціях.

Про це у Брюсселі під час зустрічі з пресою за підсумками триденного візиту до євроінституцій сказала генеральний прокурор України Ірина Венедіктова, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Наші партнери з Європейського Союзу, з Ради Європи, з інших міжнародних організацій та державних інституцій дійсно надають нам фінансову й технічну допомогу. Важливо, що вони надають людську допомогу. Ми створили міжнародну раду експертів при «департаменті війни» (Департамент нагляду у кримінальних провадженнях щодо злочинів, скоєних в умовах збройного конфлікту – ред.), до якої долучилися шість дуже високопрофесійних людей з величезним досвідом роботи у військових трибуналах, в судах, що пов’язані з міжнародним кримінальним правом і міжнародним гуманітарним правом. Це дуже вузька експертиза. Таких людей у світі дуже мало», - зауважила генпрокурор.

Вона розповіла, що ці міжнародні експерти надали допомогу під час підготовки до саміту Кримської платформи, а також перед першою зустріччю українських представників із новим прокурором Міжнародного кримінального суду. Ці міжнародні фахівці мають унікальний правовий досвід, їх послуги дуже високо цінуються в усьому світі, тож і їх присутність в Україні стала можливою саме завдяки допомозі європейських інституцій.

За словами Венедіктової, ці експерти допомагають Україні готуватися до відстоювання власних інтересів на міжнародних правових майданчиках. «Наразі маємо три величезні міжнародні інституції, де проходимо міжнародні суди. Це Європейський суд з прав людини у Страсбурзі і два у Гаазі – це Міжнародний кримінальний суд і Міжнародний суд ООН. Там працюють найкращі юристи, там відбуваються юридичні процесуальні баталії між державами. Ви розумієте, з якою державою відбуваються правові баталії в нас. Тому ми так цінуємо допомогу і партнерство, що відбувається на високому рівні. Є також високий рівень довіри з боку осіб та поважних інституції Євросоюзу – це інший рівень діалогу, який ми прагнемо розвивати», - наголосила Венедіктова.

Як повідомлялося, генеральний прокурор України Ірина Венедіктова здійснила триденний робочий візит до Брюсселя, де провела важливі зустрічі у Єврокомісії та Європейському парламенті. Головними темами під час обговорення були зусилля України з підтримки верховенства права, реформування органів прокурорського нагляду та судової системи, боротьба з корупцією та формування антикорупційних структур.

💬 Последние комментарии
е
кукушка хвалит петуха за то что хвалит он кукушку.... ну-ну...
е
ЗАБРЕХАЛАСЬ совсем и тебе уже НИКТО не верит!!!! БРЕХЛО ты ТУПОЕ с офигительным СКЛЕРОЗОМ!
е
за ВОСЕМЬ лет много построили??? ОЧЕРЕДНОЙ раз задаю ЭТОЛТ вопрос! НУ? ГДЕ хоть один ответ?????
е
на ЧЕМ произвести??!! Такие как ты ЕЛЕНЫ, ВСЕ продали на металлолом ВСЕ развалили в угоду Америке! ..ну ты ТУПАЯ .. НИХРЕНА сами не производят ВСЕ закупают... вот скажи где был ЕДИНСТВЕННЫЙ завод по производству боеприпасов?? А? в Луганске! а все остальные западянские дуны у себя грязное производство размещать НЕ ЗАХОТЕЛИ! так что заткнись если тему не знаешь...
3020
Ну допустим, блядский вертеп, в Киеве разместился ещё в 2014 году и не куда не уезжал. Директором этого вертепа, есть один из его устроителей, Кличко. Вопрос только один. В какой стране мира главами государства и столицы являются крайне недалёкие, сознательные вруны, но очень жадные персонажи из телика? Кто из них тупой, а кто хитрожопый трендливый поц, всем понятно, кроме их умственно ограниченных избирателей. Зедебилау, просто отбитому головой дебилу и их дебилковатому электорату, посвящается сей вертеп, которого они все вместе достойны.
3020
А женская грудь, как часть тела, мужиков вообще не волнует? Это шарлатанство, а не научная точка зрения и издание Freudin, это филиал бара "Голубая устрица".
Елена
Луночка в вашей искренности никто не сомневается, абсолютно.