Политикаwww.unn.com.uaJun 9

Венедіктова зустрілася з послами країн Балтії та північноєвропейських країн: про що говорили

nk_hauz/-m9oqtn2mndzsnynwg_3.jpg

В Офісі Генерального прокурора відбулася зустріч між генпрокурором Іриною Венедіктовою та послами прибалтійських та північноєвропейських країн, під час якої сторони обговорили ряд питань, зокрема - щодо захисту інвестицій і бізнесу від тиску. Про це повідомляє пресслужба ОГПУ.

Зазначається, що генпрокурор Ірина Венедіктова обговорила актуальні питання та перспективи співпраці з послами Норвегії, Латвії, Фінляндії, Естонії, Литви та Швеції.

"Ми хочемо бути зрозумілими для європейських країн, тому ми відкриті до зустрічей та будь-яких запитань. У своїй роботі ми зосереджені на головному - організації ефективної роботи правоохоронної системи, щоб відповідати запиту суспільства на справедливість", - наголосила генпрокурор.

Венедіктова подякувала за довіру та підтримку, яку міжнародні партнери надають Україні. Посли, зі свого боку, зауважили, що готові і надалі допомагати, оскільки також зацікавлені в успіху реформ в Україні загалом та прокуратури зокрема.

"Ми плануємо до середини липня закінчити переатестацію регіональних прокуратур, а вже на початку серпня разом з міжнародними партнерами представити нову модель роботи обласних прокуратур. Також зараз ми оголосили другий донабір на 100 вакантних посад в Офісі Генерального прокурора", - повідомила Генпрокурор.

Також сторони обговорили питання захисту інвестицій.

"Для ефективної роботи у цьому напрямі в Офісі Генпрокурора наразі створюється Управління захисту інвестицій, головним завданням якого буде захист бізнесу від тиску", - підкреслила Ірина Венедіктова.

В Офісі Генпрокурора обговорили шляхи зменшення тиску на бізнес.

💬 Последние комментарии
Гость
Сглатывайте, господа, сглатывайте.
Гость
Этот гость тупой рагуляцкий идиот забыл сказать что в НАН Украины 70 % академиков филологи и лжеисторики - копатели Черного моря ! Просто тупак !
😂😂😂 Брэд бери, Рэй
Путин лишил ЕДЫ ! самую мощную державу мира, в которой "солнце не заходит никогда", в США еда уже по карточкам
заголовок неправильный у статьи
Нищая Украина намерена купить у замерзающей британии все устаревшие ракеты - и отправить эти ракеты в школы и больницы для отапливания помещений - дети болеют, БАБУШКИ умирают от холода - куда смотрит Навальный?
е
Елена, так в Украине все недоумки ничего не понимающие или ты тупая продажная дура ???? весь ТВОЙ бред разбивается о ФАКТЫ, а ты тупая продажная дура!
е
ты расскажи что рабства в твоей америке не было, просто они так любили своих господ, что сами, по своей воле стали господскими холопами и счастья им было столько, что аж сейчас бунтуют негры в твоей америке и требуют компенсаций и извинений... или будешь утверждать что они все недоумки, ничего не понимающие и у них рай был??))))
Ост
Кот прав.