Венедіктова зустрілася з послами країн Балтії та північноєвропейських країн: про що говорили
Политикаwww.unn.com.ua09 июня 2020

Венедіктова зустрілася з послами країн Балтії та північноєвропейських країн: про що говорили

В Офісі Генерального прокурора відбулася зустріч між генпрокурором Іриною Венедіктовою та послами прибалтійських та північноєвропейських країн, під час якої сторони обговорили ряд питань, зокрема - щодо захисту інвестицій і бізнесу від тиску. Про це повідомляє пресслужба ОГПУ.

Зазначається, що генпрокурор Ірина Венедіктова обговорила актуальні питання та перспективи співпраці з послами Норвегії, Латвії, Фінляндії, Естонії, Литви та Швеції.

"Ми хочемо бути зрозумілими для європейських країн, тому ми відкриті до зустрічей та будь-яких запитань. У своїй роботі ми зосереджені на головному - організації ефективної роботи правоохоронної системи, щоб відповідати запиту суспільства на справедливість", - наголосила генпрокурор.

Венедіктова подякувала за довіру та підтримку, яку міжнародні партнери надають Україні. Посли, зі свого боку, зауважили, що готові і надалі допомагати, оскільки також зацікавлені в успіху реформ в Україні загалом та прокуратури зокрема.

"Ми плануємо до середини липня закінчити переатестацію регіональних прокуратур, а вже на початку серпня разом з міжнародними партнерами представити нову модель роботи обласних прокуратур. Також зараз ми оголосили другий донабір на 100 вакантних посад в Офісі Генерального прокурора", - повідомила Генпрокурор.

Також сторони обговорили питання захисту інвестицій.

"Для ефективної роботи у цьому напрямі в Офісі Генпрокурора наразі створюється Управління захисту інвестицій, головним завданням якого буде захист бізнесу від тиску", - підкреслила Ірина Венедіктова.

В Офісі Генпрокурора обговорили шляхи зменшення тиску на бізнес.

2 комментария

Написать комментарий
 • Юс
  09 июня 2020
  Как всегда про агрессора?
  Ответить
 • Вездесущий
  09 июня 2020
  Интересно для чего ген прокурор страны, встречается с иностранными делегатами. Вроде как на это есть МИД. Не страна а бардак какой-то.
  Ответить
💬 Последние комментарии
кипчак
Скорее всего не сам додумался, а неведомые крутые дяди направляли и толкали, если не взятку брать от Каддафи, так на его убийство. Пока что Франция не такой пуп земли, как США, без отмашки начальства на такое бы не решились.
Игбун Хохлов
Одна англичанка решила пожить в России. Ну, там с целью изучения языка и культуры. И выбрала аж Новосибирск. Ей друзья сочувствуют "там же холодно". А она отвечает: "Это в Англии холодно, а здесь я зимой по квартире раздетая хожу." Европейцы не могут себе позволить отопление - дорого. По квартирам ходят в верхней одежде. Но им хоть с климатом повезло, а хохлостан куда рыпается? Киев не Лондон, здесь и морозы зимой бывают.
кипчак
Изощренные жулики. Они уже не видят берегов - им все дозволено
гость
Даже логично где-то. Чего еще ожидать?
бандерос
Круговорот томаса в руине. Ничего особенного
бандерос
Одновременно..?! Кошмар
COVID-19
Типичное хохляцкое жлобство к чужим доходам.