Венедіктовій не подобаються зарплати прокурорів
Политикаparlament.ua05 ноября 2020

Венедіктовій не подобаються зарплати прокурорів

Генпрокурорка вважає дискримінаційною норму прожиткового мінімуму для прокурорів

Генеральну прокурорку Ірину Венедіктову не влаштовує норма прожиткового мінімуму для прокурорів, закладена у Держбюджеті на 2021 рік.

Венедіктова звернулась до президента України, голови Верховної Ради та прем’єр-міністра України про необхідність перегляду проєкту Закону України "Про Державний бюджет на 2021 рік", щоб виключити з нього "дискримінаційну норму, яка визначає розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що застосовується для визначення посадового окладу прокурора окружної прокуратури, в обсязі 1000 грн".

Про це йдеться у повідомленні, розміщеному на сайті Офісу генпрокурора.

Зокрема, у своїх листах Венедіктова (досьє) зазначила, що ухвалення держбюджету у такій редакції "фактично знівелює анонсовані підвищення рівня матеріального забезпечення прокурорів, що підтвердили свою кваліфікацію та доброчесність", а також "поставить під загрозу належне функціонування прокуратури як інституції в цілому, взаємовідносини з міжнародними партнерами, що призведе до зриву реформи прокуратури".

З незрозумілих причин прожитковий мінімум, який застосовуватиметься для визначення посадового окладу прокурора, передбачений у розмірі 1000 грн, що є більш ніж у двічі нижчим порівняно не лише з працівниками інших державних органів (2102 грн), а й усіма працездатними особами, - зазначила гепрокурорка.

Нагадаємо, Верховна рада схвалила зміни до Бюджетного кодексу за основу. Відповідний законопроект №4100-д підтримали 253 нардепи при 226 мінімально необхідних.

1 комментарий

Написать комментарий
  • Спасайся кто может
    05 ноября 2020
    Нахера они нужны. В тюрьме сидят только укравшие кастрюлю или батон в магазине. Там же саакашвили предлогал суд в смартфоне, пусть и прокурор будет как антивирусное приложение в смартфоне. а всех разогнать и судей и прокуроров. Тюрьмы продадим. землю продадим. А деньги прогуляем в Польше на клубнике.
    Ответить
Авторские статьи