Политикаnv.uaAug 30

«Вересень розставить все по місцях». У Слузі народу допустили кадрові зміни в Кабміні

nk_hauz/Gbh7S2V7R.jpeg

Заступник голови фракції Слуга народу Євгенія Кравчук заявила, що більш конкретна інформація про можливі кадрові ротації в Кабміні з’явиться після початку чергової сесії Верховної Ради.

Про це вона сказала в ефірі Україна 24.

«Вересень розставить все по своїх місцях, і очевидно, що будуть певні кадрові зміни...Ймовірніше, що в другій половині вересня може бути якась конкретика», - сказала вона.

За її словами, шоста сесія Верховної Ради почне роботу з вівторка, 7 вересня, після чого у парламентаріїв з'явиться можливість обговорити питання кадрових ротацій в уряді на рівні профільних комітетів, а також на засіданні фракції Слуга народу.

«Я не хочу говорити про прізвища, тому що зараз немає жодної поданої заяви про відставку, мається на увазі звільнення за власним бажанням, і не почалися консультації у фракції», - сказала Кравчук.

21 липня нардеп Слуги народу Олександр Качура заявив, що в уряді можуть відбутись кадрові перестановки. Він розповів, що зараз є претензії міністра оборони Андрія Тарана, міністра юстиції Дениса Малюськи і міністра культури і інформполітики Олександра Ткаченка. Голова Верховної Ради Дмитро Разумков також заявив, що не виключає відставки трьох міністрів восени.

Водночас міністр культури Ткаченко заперечує свою можливу відставку та назвав це «чутками». За його словами, Офіс президента щодо цього питання «не веде жодних серйозних розмов».