Верещук прокоментувала обіцянку Байдена надати Україні летальну зброю
Политикаwww.unn.com.ua21 января 2021

Верещук прокоментувала обіцянку Байдена надати Україні летальну зброю

Народний депутат від "Слуги народу", член Комітету ВР з питань національної безпеки Ірина Верещук в ефірі одного з телеканалів заявила, що Україна прагне підтримки США.

"Нам потрібна зброя і не тільки летальна. Те, що ми зараз маємо програму підтримки, яка полягає у 250 млн дол. в оборонному бюджеті - це добре, але цього замало. І в такому випадку я, як представник Комітету з національної безпеки, оборони та розвідки, точно розумію, що і як нам потрібно робити, щоб отримати розширення, можливості й масштаби такої підтримки", - сказала вона.

Відносини зі США залежатимуть від того, як Україна буде розвивати свій оборонний сектор, наголошує Верещук.

"Як ми будемо виконувати взяті на себе зобов’язання, як ми будемо трансформувати, реформувати наш сектор оборони й безпеки. Як наша реформа буде розвиватися, щоб ті партнери, які є сьогодні у США зрозуміли, що нам потрібно стратегічно і для чого. Бо лише заради того, щоб отримати смертельну зброю, звичайно, що того робити не варто", - наголосила вона.

Верещук вважає, що треба прагнути до стратегічного партнерства між США та Україною.

Нагадаємо, у серпні 2020 року Джо Байден у разі перемоги на виборах у США пообіцяв надати Україні летальну зброю. 

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
60 лет минитмену
Так держать-Америга вперед! Шышыа самая сильная армия в Мире Талибов и моджахедов. А ха ха ха ха.
Жесть
Чел который ничего не сделал- только изменял королеве получит Памятник. А ха ха ха.
В точку
Истина
Импотэнт
Чтоб у них 10 лет секса не было!
раскрыл страшную правду
стрелять по медленно летящим неуправляемым американским "водонапорным башням" 50х годов - это проще чем стрелять по тарелочкам из охотничьего ружья на пикнике - посмеялся Шойгу...опыт в Сирии показал, что из 50 ракет - 48 просто потерялись, а еще 2 даже не смогли взлететь - с этим справится не только Турция, но и да же маленькая и гордая Северная Корея... США отстали в ракетостроении - доказано Илоном Маском, - посмеялся Рогозин - Американские Астронаффты таки опять "ездят в Космос" на Российских членовозах за 90 000 000 млн. долларов с каждого ( доставка американского "пассажира" на МКС 10.04.2021)
Гость
А ты олух безграмотный !
Космос 60
Вам лицо уже давно заливали. А ты ничего не видишь.