Политикаwww.unn.com.uaAug 18

Верещук прокоментувала події в Афганістані

nk_hauz/IWI4BtnnR.jpeg

Член комітету Верховної Ради з питань національної безпеки та оборони, народний депутат від фракції “Слуга народу” Ірина Верещук у ефірі одного із телеканалів пояснила, які головні уроки ми повинні винести з подій в Афганістані.

Цитата

“Я думаю, що перше це те, що ми повинні захищати себе самі. Розраховувати на союзництво, на все, що буде написано на папері і навіть, можливо, зроблено у формі якихось проектів, програм, підтримки — це добре, але своя армія, обороноздатність, оборонна свідомість важливіші. Кожен повинен пам’ятати, що перемога це справа нас усіх”, — прокоментувала вона.

Верещук вказує, що влада Афганістану за 20 років отримала суттєву фінансову підтримку від США, але обороноздатної армії так і не створила.

“Мені здається, що Уряд Афганістану не до кінця усвідомив ті можливості та інструменти, які давала, наприклад, підтримка США. Адже вони отримали незрівнянно більше і озброєння, і техніки. І якщо ми говоримо про гроші, які були виділені, це більше трильйона доларів за ці 20 років саме на обороноздатність, на підвищення їхньої спроможності. І що ми побачили? Ми побачили армію, якої немає”, — наголосила вона.

В контексті

Бойовики “Талібану” після 11-денного настання 15 серпня без бою увійшли в Кабул і протягом декількох годин встановили повний контроль над афганською столицею. Президент Афганістану Ашраф Гані повідомив, що склав повноваження, щоб не допустити кровопролиття, і покинув країну.

Західні країни евакуюють своїх громадян і співробітників.

💬 Последние комментарии
ера
лица ...умные...думаю ...все будет хорошо...
Антиелена
Еще и дура!
---
судя по твоим работодателям Задорнов был прав на все 100%
Елена
Михаил Задорнов был юморист, скоморох, развлекал шутками публику,это понимать надо
Гость
Петро хватит мусорить. Весь НК загадил
гость
Это верно. Но есть ещё вопрос: почему в России 150 организаций – иностранных агентов, получающих финансирование из-за рубежа, занимаются бузой и оболваниванием граждан России, преимущественно молодёжи? Кто должен их выгнать? Барин всё рассудит?
кипчак
В нормальном государстве можно было бы посчитать это кощунством - сожрать свою страну в прямом и переносном смысле, но в Украине почти все рекорды как-то связаны с едой (в США на скорость поглощают пончики и т.п. и тоже гордятся такими дступными для народа достижениями). В том, что в Украине культ жратвы наблюдаем на улицах и прочих общественных местах, где все больше перекормленных граждан еле ногами передвигают под тяжестью собственного веса или таща мешки с запасами на зиму.