Верещук викликала Кличка на дебати
Политикаua.interfax.com.ua11 сентября 2020

Верещук викликала Кличка на дебати

Народний депутат від фракції "Слуга народу", кандидат від однойменної партії в мери Києва Ірина Верещук вважає, що кияни заслуговують дебатів між основними кандидатами на посаду мера столиці й викликала нинішнього міського голову Віталія Кличка на дебати.

"Я, користуючись нагодою, запрошую пана Кличка на дебати. Було б дуже важливо, щоб усі виборці почули, і ми змогли один одному поставити запитання. І всі побачили б, чи був він ефективним мером чи ні. Це відразу видно", - сказала Верещук в ефірі ток-шоу на телеканалі "Україна 24" у четвер увечері.

Вона також заявила, що нині є 28 кримінальних проваджень, в яких тією чи іншою мірою фігурує Кличко.

"Його викликають як свідка, можливо, він отримає підозру. Але це запитання до правоохоронних органів, і вони мають ним займатися. Велику частину проваджень відкрито за останній рік. Є підстави вважати, що, наприклад, на Подільсько-Воскресенському мосту розкрадали кошти, і був залучений пан Кличко, який ставив підписи тощо. Я як народний депутат зробила депутатське звернення на ім'я пана Авакова (очільника МВС Арсена Авакова - ІФ)", - зазначила Верещук.

2 комментария

Написать комментарий
 • УКР
  11 сентября 2020
  Баба яга прям.
  Ответить
 • хорошая мысль
  11 сентября 2020
  а это посмотрим. будет ржачно. виталя прям гений крылатых фраз!
  Ответить
Авторские статьи