Верещук заявила про відсутність конституційної кризи
Политикаrubryka.com01 января 2021

Верещук заявила про відсутність конституційної кризи

Народна депутатка від "Слуги народу" Ірина Верещук вважає, що в Україні немає конституційної кризи.

Про це вона заявила в ефірі телеканалу "Україна 24", коментуючи скандал навколо скасування Конституційним судом України антикорупційної реформи і відсторонення від посади голови КСУ Олександра Тупицького.

"Швидше за все, не можна було (уникнути конституційного скандалу – ред.), тому що рішення Конституційного суду були такими, як ми побачили, і вони за такою логікою рухалися. Я не думаю, що це були спонтанні рішення, це були рішення продумані. Я далека від думки, що судді КСУ на чолі з паном Тупицьким не знали, що вони роблять і не знали, на що прирікають владу, опозицію і конституційний процес", – зазначила Верещук.

При цьому Верещук вважає, що в Україні немає конституційної кризи:

"Морально-етична – так, політична в даному контексті – так, але з Конституцією всі добре, з її виконанням не все гаразд. Тому називати процеси, які зараз відбуваються, кризою не можна. КСУ засідає, він розглядає якісь рішення".

На її думку, питання в іншому:

"Суспільство ставило питання суддям КСУ, чи мають вони право перебувати на посадах, виходячи в своїх рішеннях за правові норми і межі своїх повноважень. І президент намагався вирішити в такий спосіб, яким він запропонував парламенту. Кабмін і парламент намагалися вирішити в іншому виконанні. Переміг консенсус, ми запропонували три законопроєкти, деякі вже стали законами".

Нагадаємо, що 27 жовтня Конституційний суд скасував ст. 366−1 КК України про кримінальну відповідальність за внесення недостовірних даних в декларацію, а також визнав неконституційними повноваження НАЗК щодо контролю і перевірки декларацій, цілодобовий доступ до реєстру декларацій і моніторинг способу життя.

В НАЗК заявили, відповідне рішення судді ухвалили у власних інтересах.За даними антикорупційного відомства, двоє членів КСУ внесли у свої декларації недостовірні дані, і тепер, ймовірно, намагаються уникнути відповідальності.

29 грудня президент підписав указ про відсторонення Олександра Тупицького від посади судді Конституційного Суду строком на два місяці.

1 комментарий

Написать комментарий
  • а он есть
    01 января 2021
    вот мозга тоже не видно
    Ответить
💬 Последние комментарии
999
God bless You Donald. We shall pray for You in 2024 year.
Елена
И тебе делать будут,а где уже болгары делись?
Елена
Красота моя согласно моему возрасту,я иллюзий не строю и в облаках не летаю,не гони беса и не приписывай мне якобы неземную красоту,земная у меня красота,ну правда немножко божественная,самую малость,ха.
Елена
У меня всё есть козлоослик,я миллионный раз говорю,ни ко му не за ви ду ю, понятно?а лишнего мне не надо,по себе примитивы судите, ограниченность не даёт расширить рамки действительности , реального положения вещей, дурачок,иут я сто раз это писала.
Весёлый Роджер
ЭЙ запорычЬ! Я тоби ныне смог прочитать, ты немногословен и как ни странно, пишешь без разжижения мозгов и почти по существу дела! Шо, купил антидиарейное средство от словесного поноса. Поздравляю, хорошее лекарство – действует. Тильки ты не жмотись, а курс пропей. Таки я про шо пишу тоби, вот ты обосрал полностью ваших панов – пиндосов, а як же теперь рядовому скакуну житти? Ты подумовал? Ты же Шмуле_Елен у душу насрал. Для него Америка цэ ни тильки жвачка, скики от пуза жрачка и халявная життя – вот и песня него вся.
Весёлый Роджер
Ну Шмуль, ну поскромнее надо! Вот "красоту" твою неземную, оставим на оценку ляховым дальнобоям и чернодупым пиндосным мореманам. Извращенцев и геронтофилов там хватает. А вот про возраст!? Ну младая в 55 лет, ну не звучит, поверь. Ты же мудак тупой, изначально неправильный себе образ пацриота пропахандона выбрал. Ну хотя бы написал жинка у полном рассвете лет, хотя тут уже закатом пахнет, ну да ладно. Ну не младая уж точно! Ну ты же смешон дидок-пердунок! Ты там хлавное Сало не роняй, а для твоих братьёв, рагульский убийц - сохраняй! Расскажи лучше про свои политинформации - как космические корабли бороздят просторы вселенной! «Елена - 22 апреля 2020 - Я сама в том же духе и на такую тему как ты написал, столько разных политинформаций и всякой такой аги пропаганды столько провела,что и сама точно не скажу сколько..»
Весёлый Роджер
поправлю трохи стилистику, не коррелируется (от латинского «correlatio» – соотношение, взаимосвязь) - наверное надо писать в данном контексте, или нет явной взаимосвязи между маразмом и тупизмом. :-))