Верховна Рада обмежує доступ
Политикаukurier.gov.ua14 марта 2020

Верховна Рада обмежує доступ

Пропозицію повністю обмежити доступ журналістам до парламенту не було підтримано. «Ми розуміли, що ви все одно працюватимете», — повідомив на брифінгу Голова Верховної Ради Дмитро Разумков, пояснюючи принципи роботи в період обмежувальних заходів із протидії коронавірусу. Ухвалено рішення обмежити доступ усім, крім журналістів, аби вони могли працювати в кулуарах третього поверху Верховної Ради. У пресцентрі в кулуарах має відбуватися спілкування народних депутатів з медійниками. 

«Ми запроваджуємо систему: від одного каналу — одна знімальна група. Щодо інших ЗМІ буде один представник від одного засобу масової інформації, — пояснив Дмитро Разумков. — Ми запропонували компромісний варіант: це пресцентр, де і повинна працювати преса. Ці обмеження тимчасові. Коли негативні наслідки коронавірусу спадуть і ризики зменшаться, повернемося до штатної роботи Верховної Ради». Він запевнив, що парламент не закривається для журналістів: «Сприйміть це розпорядження як бажання уберегти і вас, і тих, хто поруч з вами».

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Не смотри, если тяжко смотреть как я мучаюсь,ты обвиняешь меня в том ,чем страдаешь сам ,болезный .ха.
Елена
Руку помощи Минск оказывал,ха.за деньги,хорошая рука помощи,ха.Это примерно как Весёлый Роджер если он и вправду бизнесмен,то подавая свои услуги ил товар чем он там торгует,он говорит своим клиентам,я протягиваю вам руку помощи,ха.
Елена
Давно пора.
георгий
А ДАВАЙТЕ ДЛЯ ЭКСПЕРИМЕНТА СКРЕСТИМ ПРБАЛТОВ , ЧЕХОВ,ПОЛЯКОВ и УКРАИНЦЕВ , ПОСЛЕ НА ГЕННОМ УРОВНЕ ИСПРАВИМ ОШИБКУ ПРИОДЫ ТО ВОЗМОЖНО И ПОБЕДИМ ЕВРОПЕЙСКУЮ ЧУПА КАПРУ , А МОЖЕТ И ПАНДЕМИЯ НА УБЫЛЬ ПОЙДЕТ , КАК СЛУЧИЛОСЬ В ДАЛЁКОМ 1945 году.
георгий
ВЖЕ РIДКI ПТАХИ ДОЛIТАЮТЬ ДО СЕРЕДИНИ ДНIПРА ЗОКРЕМА ЯКОГО НЕ БУДЬ ЗАМЕШКАВШОГОСЯ ГОРОБЦЯ , БО ЦЕ ЧЕРВЯЧНЕ БЛЯДВО ЗЕЛЕНОЖОПЕ- ПОРОХОБОТСЬКЕ ВЖЕ ПО ТИХЕНЬКУ I ПТАХiВ УКРАiНСЬКИХ РАЗОМ З ЗЕМЛЁЙ УКРАiНСЬКОЙ ПРОДАЛО , .
Илья
Аппалитично рассуждаешь! Это если скажем Путин или Асад в интересах своей страны чего сделают , то это есть всемирное ЗЛО! А вот если ХохлоГабон или скажем Польша , то это в струе общемировых правил и ценностей!
е
ну вот? опять свои комплексы и желания выкладываешь тут.. ну закодируйся уже что ли... прям тяжко смотреть как мучаешься гермафродит ты наш..