Верховна Рада обмежує доступ
Политикаukurier.gov.ua14 марта 2020

Верховна Рада обмежує доступ

Пропозицію повністю обмежити доступ журналістам до парламенту не було підтримано. «Ми розуміли, що ви все одно працюватимете», — повідомив на брифінгу Голова Верховної Ради Дмитро Разумков, пояснюючи принципи роботи в період обмежувальних заходів із протидії коронавірусу. Ухвалено рішення обмежити доступ усім, крім журналістів, аби вони могли працювати в кулуарах третього поверху Верховної Ради. У пресцентрі в кулуарах має відбуватися спілкування народних депутатів з медійниками. 

«Ми запроваджуємо систему: від одного каналу — одна знімальна група. Щодо інших ЗМІ буде один представник від одного засобу масової інформації, — пояснив Дмитро Разумков. — Ми запропонували компромісний варіант: це пресцентр, де і повинна працювати преса. Ці обмеження тимчасові. Коли негативні наслідки коронавірусу спадуть і ризики зменшаться, повернемося до штатної роботи Верховної Ради». Він запевнив, що парламент не закривається для журналістів: «Сприйміть це розпорядження як бажання уберегти і вас, і тих, хто поруч з вами».

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
одна ты все понимаешь, правда ни на один прямой вопрос по твоим же высказываниям ответить не в состоянии.. В чем социальность курса Украины виде поднятия тарифов на все при том же уровне зарплаты? это один из последних, которые усиленно игнорируешь.. не оплачено?
е
Ага.. т.е. ей издеваться можно и ты ей ни чего на эту тему не говоришь и всячески ее оправдываешь... и кто ты после этого?
е
Слышь, ты тупое существо, это до тебя не доходит, что твоя Америка разрушает нашу страну, твоя Европа уничтожает конкуренцию виде нашей промышленности.. но ты ж неадекватна, тебе уже куча людей об этом пишут..
е
а я что о тебе говорил?, я говорю о том что усиленно оправдываешь Елену, прочти еще раз то что я написал, может дойдет..
Елена
Не дойдет до них, ничего не поделаешь.беда с ними,как с детьми.,в смысле не понимают.
Елена
А то.понимам,что надо народонаселению
отлично
Просто великолепно! Пусть теперь 73% зебилов получат граблями в третий раз! Жаль только нормальных людей.