Политикаwww.ukrinform.uaOct 26

Вибори в Україні загалом відбулися прозоро – спостерігачі ОБСЄ

nk_hauz/-mk_jrl2ypf2yphlpbg2.jpg

Вибори в Україні 25 жовтня загалом відбулися прозоро та спокійно, з дотриманням усіх необхідних процедур.

Як передає Укрінформ, про це повідомила голова місії зі спостереження за виборами БДІПЛ Інгібйорг Сольрун Гісладоттір 26 жовтня під час онлайн пресконференції міжнародних спостерігачів від Бюро демократичних інститутів та прав людини ОБСЄ (БДІПЛ), на якій представлять свої попередні висновки за результатами місцевих виборів в Україні.

«На обмеженій кількості виборчих дільниць, яку відвідували представники Бюро демократичних інститутів і прав людини, під час проведення виборів, ми спостерігали, що виборчий процес проходив загалом спокійно , в гарно організований та прозорий спосіб, все процедури було дотримано. Про те це є загальні висновки нашої попередньої роботи», - сказала вона.

Очільниця місії також звернула увагу, що кандидати під час виборчої кампанії могли вільно провадити свою передвиборчу агітацію, але були зафіксовані окремі випадки зловживання своїми повноваженнями, а також поширені звинувачення у можливому підкупі голосів.

«Маємо зазначити, що приватні медіа також не змогли неупереджено та збалансовано висвітлювати події виборчого процесу та всю діяльність передвиборчої кампанії кандидатів і вони так само не змогли забезпечити неупереджений поінформований вибір для українського виборця», - додала вона.

Крім того, очільниця місії відзначила, що процес підрахунку голосів був часто довготривалим, але здебільшого проводився у відповідному порядку та прозоро.

"У кількох випадках, які ми мали можливість спостерігати, на початкових стадіях підрахунку голосів, здебільшого все було правильно організовано та спокійно, у деяких окремих випадках представники спостерігачів від політичних партій також брали участь у процесі підрахунку голосів", - сказала вона.

Також за словами Інгібйорг Сольрун Гісладоттір, спостерігачі місії ОБСЄ фіксували, що часом на дільницях не дотримувались соціальної дистанції, інколи в людей були відсутні засоби індивідуального захисту.

Як повідомляв Укрінформ, 25 жовтня 2020 року в Україні відбулися місцеві вибори.

За даними Центральної виборчої комісії, явка виборців у середньому по Україні становила 36,88%.

💬 Последние комментарии
Zyklon B
Новые самолёты вна украине взлетать уже не будут,ихде-коммунизировали.
е
Тищенко не твой брат?? он тут тоже недавно подобную чушь нес... про сало по 50, и говядину по 40-60 грн и даже за 20 он ее типа покупал на Бесарабке))))
е
ха, зеркало дать?)))) т.е. по ТВОИМ словам ты одинокая и НИКОМУ не нужная?)))
е
пока что ВСЕ видят что ТЕБЯ интересуют тут ТОЛЬКО события 20-100 летней давности, а но то КАК живет страна сейчас тебе мягко говоря НАПЛЕВАТЬ...впрочем как и на людей, населяющих ее..
Елена
Жадный и подлый и завистливый ты, ты козлоослик и не одинока,чтобы было понятно,и не 70 лет и всё что написал неправда.
Елена
Можно быть среди людей как в пустыне, одиноким и никому не нужым,чего он уделяет интернету столько времени?
Елена
А мы живём не только прошлым,а и настоящим,шо нравится система где человек человеку роджер?шо то я не удивлюсь в отношении тебя.