Вибори відбудуться: ЦВК визначила запобіжні заходи розповсюдження коронавірусу у 179 окрузі
Политикаvarta.kharkov.ua12 марта 2020

Вибори відбудуться: ЦВК визначила запобіжні заходи розповсюдження коронавірусу у 179 окрузі

З метою запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19 під час виборів у 179 окрузі ЦВК рекомендувала окружній виборчій комісії розмістити інформаційні матеріали щодо захисту від вірусних інфекцій у разі надання таких місцевими органами влади та довести до відома дільничних виборчих комісій положення Міністерства охорони здоров’я щодо профілактики інфікування коронавірусом.

Дільничні виборчі комісії мають запобігати значному скупченню людей, рекомендуючи виборцям знаходитись за межами приміщення. Також ЦВК постановила дільничним виборчим комісіям під час організації голосування використовувати індивідуальні засоби захисту, проводити періодичні провітрювання в приміщенні. Під час підрахунку голосів виборців та встановлення підсумків голосування вони мають проводити власну (індивідуальну) термометрію.

ЦВК прийняла рішення звернутись до Харківської обласної державної адміністрації щодо надання ДВК інформаційних матеріалів з профілактики інфікування коронавірусом, організації дезинфекції приміщень для голосування, забезпечення членів виборчих комісій індивідуальними засобами захисту, антисептичними засобами та засобами термометрії. Для виборців планується забезпечити наявність антисептичних засобів перед приміщеннями для голосування.

Кандидатам також рекомендовано дотримуватися положень Міністерства охорони здоров’я щодо захисту від вірусних інфекцій, профілактики інфікування коронавірусом та його поширення під час проведення публічних заходів.

Нагадаємо, проміжні вибори народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі № 179 відбудуться 15 березня 2020 року. Вибори відбудуться у зв’язку з призначенням Олексія Кучера, що представляв 179 ВО У Верховній Раді (фракція «Слуга народу»), головою Харківської обласної державної адміністрації. Громадянська мережа ОПОРА здійснює спостереження за перебігом виборчого процесу.

Згідно з «Прикінцевими та перехідними положеннями» Виборчого кодексу України, проміжні вибори у 179 ВО відбудуться за Законом про вибори народних депутатів України 2012 року.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Кальсоны Роджеру пусть вышлет и трусы.
Игбун Хохлов
Ну, не зря же он Гульфикфюрер.
е
там и песни не фонтан.. но европейский пипл хавает, главное шоу.. чем больше фликов тем лучше... лучше расскажи чего непатриотично назвали украинскую группу....идти на выступление с откровенным сельским отстоем..по сравнению с ними российская группа верх творчества....
е
пиндосы, а как же санкции, а? сами уже ни хрена создать не в состоянии)))
е
таки гэрои прямо как ты.. тоже как до ответа на твои заявления и утверждения доходит так ссышь и группу поддержки вызываешь, которая начинает всех тут уговаривать не обижать тебя такую дуру...
беда беда
Вот дела, скрепаносная срюськая "группа", назвалась непонятными пэндосавскими букавками! Это не сколеновстанно!
е
Ты меня на понял не бери... как маты и оскорбления в мой адрес, так это значит по твоему нормально, так это ты так не трогаешь???... Так что ГДЕ ОТВЕТ тупое ты существо??? и это я тебя тоже не трогаю, просто задаю вопрос американской подстилке, любительнице американских моряков 6-го флота..