Политикаwww.golos.com.uaFeb 18

Від Ірану вимагають передати бортові самописці для розшифровки

nk_hauz/-m0nrmvb7cyeklyjenpp.jpg

Міністри закордонних справ п’яти держав — України, Канади, Великої Британії, Афганістану та Швеції — оголосили свої вимоги на адресу іранської влади стосовно «чорних скриньок» збитого під Тегераном 8 січня літака «Міжнародних авіаліній України»

Про це вони заявили після зустрічі в Мюнхені, що відбулася на полях міжнародної конференції з безпеки. Громадяни цих держав становлять абсолютну більшість пасажирів та членів екіпажу, які загинули в авіакатастрофі. У переговорах також узяв участь міністр закордонних справ Ірану Мохаммад Заріф.

Зокрема, міністр закордонних справ Канади Франсуа-Філіп Шампань закликав Іран перевезти самописці до того місця, де є технічна можливість зняти інформацію і проаналізувати її. «Протягом 30 днів Іран показав, що не має ані технічної, ані іншої спроможності прочитати «чорні скриньки», тому має передати їх стороні, яка таку спроможність має. Ми знаємо, що французька влада запропонувала Ірану таку можливість», — додав міністр закордонних справ Канади.

Міністр закордонних справ України Вадим Пристайко додав, що з цим вимоги світової спільноти не вичерпаються. Зокрема, очікується проведення «кримінального розслідування, яке має притягнути до відповідальності винних».

Вадим Пристайко також повідомив, що держави, громадяни яких загинули в збитому іранською ракетою авіалайнері МАУ, залишають за собою право звернутися до міжнародних інституцій.

Водночас учора завершився візит до Ірану секретаря РНБО Олексія Данілова, під час якого обговорювалися проблемні питання розслідування цієї трагедії. 

О. Данілов разом з послом України в Ірані Сергієм Бурдиляком поклали квіти на місці трагедії.

Вшановували пам’ять загиблих у цій катастрофі вчора й в Україні. 17 лютого минуло 40 діб з моменту трагічної загибелі пасажирів та екіпажу рейсу PS752. Авіакомпанія МАУ спільно з Міжнародним аеропортом «Бориспіль» заклали сквер пам’яті жертв авіакатастрофи. Згодом тут з’явиться і монумент пам’яті, створений за результатами відкритого конкурсу серед українських скульпторів.

💬 Последние комментарии
гость
голос с того света
Секреты Полишинеля
Реальным виновником противоречия, как правило, и является сам объект ненависти.
е
..сколько дерьма у тебя в голове...уже через ротовое отверстие вываливается...
Секреты Полишенеля
Совершенно верно! Умница! А в тот момент, когда человек прекращает терпеть начинается борьба. И борьба является единственным средством решения противоречий.
Елена
Это не сумасшедстие,это чумаходам-терпилам показывают кто они на самом деле ,ибо с тобой делают то что ты позволяешь с собой делать, это результат роджеровского наедания пуза между прочим,наело пузо,зато страна стала задротом,этот уёбок Роджер это понять не может,дебил прости Господи.
кипчак
То ли Украина заколдована, то ли помощь Запада имеет свои непостижитмые свойства - за что украинская власть не возьмется по науськиванию и под эгидой Запада, все превращается в дерьмо. Видим как сбывшаяся мечта о регулировании цен рынком, добивает Украину, а заодно и Европу.
кипчак
Нынешние ученики Геббельса на Западе не уступают учителю в способах очернения и демонизации цивилизационного оппонента-противника. Не могут понять, сколько не называй белое черным и наоборот, всегда находится "мальчик" который крикнет, что король голый,а все агрессии против России заканчивались одним и тем же - крахом для интервентов. Страшно, что в качестве жертвенного агнца Запад выбрал Украину и всячески пытаются спровоцировать Путина на нападение. Остается народам Европы на него молиться, чтобы нервы его не подвели, а то из-за Украины втянут в бойню и их тоже,- США помогут, у них свои неразрешимые без больших войн на чужих территориях, проблемы.