Відносини з західними партнерами для України дуже важливі - ОП
Политикаwww.ukrinform.ua05 декабря 2020

Відносини з західними партнерами для України дуже важливі - ОП

Для України стратегічні відносини з західними партнерами вкрай важливі, а деякі заяви заступника глави Офісу Президента Олега Татарова викликані тиском на нього останнім часом.

Про це в коментарі Укрінформу сказав радник глави ОП Михайло Подоляк з приводу вчорашньої заяви Татарова про намір «просувати політику зменшення впливу зовнішнього управління в Україні».

«У нас відмінні стратегічні відносини з нашими західними партнерами, які дозволяють країні впевнено себе почувати у конкурентному глобальному світі. Для нас ці відносини вкрай важливі, що неодноразово публічно наголошував Президент Володимир Зеленський», - зазначив Подоляк.

З іншого боку, додав він, безсумнівно, останніми днями заступник голови ОПУ Олег Татаров знаходиться під серйозним і системним психологічним тиском.

«Причини цього зрозумілі. Подібний тиск, у тому числі й прямі агресивні пікети і мітинги під стінами ОПУ, спровокували трохи заплутані й двозначні заяви з боку Олега Юрійовича. Тому офіційно хочемо всіх запевнити в тому, що пан Татаров під терміном «зовнішні вказівки» мав на увазі не економічні відносини по лінії МВФ або Світовий банк, а тільки рольові ігри наших навколополітичних «бізнесменів», які й оплачують подібні компроматні кампанії, часто користуючись власною монополією на ЗМІ і залишаючись у тіні», - підкреслив Подоляк.

Як повідомлялося, Татаров 4 грудня, коментуючи пікет біля Офісу Президента з вимогою його відставки, сказав, що він був організований представниками антиукраїнських сил, і заявив, що продовжуватиме «на всіх рівнях просувати політику зменшення впливу структур і організацій, що намагаються організувати в нашій країні зовнішнє управління".

Раніше Татаров також висловлював думку, що директор НАБУ Артем Ситник має бути звільнений, оскільки не має «ні морального права, ні юридичних підстав» обіймати цю посаду. У свою чергу в ОП наголосили, що це висловлювання - виключно особиста думка Татарова і не відображає позицію Президента України.

1 комментарий

Написать комментарий
  • Ку-ку
    05 декабря 2020
    Особливо статевi.
    Ответить
💬 Последние комментарии
ну тупые
А что такое, кремлядина тупая, уже придумать нечего иль методичку пропило?
Рагуль
Отсосет США в очередной раз
Весёлый Роджер
Я даже жил во Львыве. Так шо не кизди тут попусту. Правда в твоем "гусьном" ресторане не бул, а в схроне бул.
Весёлый Роджер
Шмуля, ось я бачу шо ты такой же йододефецитный запизденец, шо так за своих братиков встрепенулся. Но понимаешь ли ты шизик безродный, нима в твоем восхвалении рагульного Пъемонта НИКАКОЙ логики. Чаму, а тому шо коди ты бачишь хронику Галиции до 1939 года, то Африка, в то время, мабуть жила зажиточнее и такой быдлоты рагульной там не було. Я думоваю, с этим ты спорить не будешь? Значит, твои рагуляки поднялись на эксплуатации своих «новых» укробратьёв и клятых москалей со всего Союза. Всем известные бригады шабашников, массовая спекуляция и тп. Ось воно як! Шо ыщо раз напоминает нам, шо ты Шмуля -ТУПОЙ свинорылый мудак!
е
Молодая??? В типа 55??? С учётом твоих больших, всем тут рассказываемых, познаний касательно алкоголя и большой любви к групповым оргиям с моряками 6-го флота, молодой твоя физиономия может быть только в твоём воспаленном мозгу...
е
Ну давай посмотрим...с Польшей дружит? А как же, только ты забываешь почти 170 млрд баксов влитых в страну, и высокоразвитости не особо заметно....с Японией?Ага на правах оккупационных войск, и опять таки ты забываешь про сумашедшую работоспособность японцев... А теперь расскажи-ка какой из вышеуказанных факторов есть у Украины? Денег на развитие страны нет, а работать поцриоты не приучены, все вам халяву подавай, ты тому яркий пример. Работать иди, трепло безмозглое, больше толку для страны будет..
е
В очередной раз задают прямой вопрос на который ты сливаешься... Где, на каком предприятии работают твои трудяжки?? Ответа от тебя не было и нет! Контрабанда это не работа на благо своей страны! Ответ будет, трепло???