Відсторонення Тупицького: суддя КСУ повідомив, чи є подання по указу Зеленського
Политикаrubryka.com09 января 2021

Відсторонення Тупицького: суддя КСУ повідомив, чи є подання по указу Зеленського

Наразі до Конституційного суду України (КСУ) не надходило подання переглянути конституційність указу Президента України Володимира Зеленського "Про відсторонення від посади судді Конституційного Суду України" від 29 грудня 2020 року № 607/2020.

Про це суддя Конституційного Суду Ігор Сліденко повідомив у коментарі УНН.

"Я не маю права озвучувати те, що обговорюється на зборах суддів. Єдине, що я можу коментувати — заяву, яка вчора з'явилася на сайті КСУ. Стосовно указу Президента, то можу сказати, що, без сумніву, Президент має право видавати укази. Якщо у когось виникає питання з приводу законності указу по Тупицькому, то може звернутися до Адміністративного суду. Якщо у когось є сумніви, щодо його конституційності, то до Конституційного суду може робити запит. На скільки мені відомо, в Конституційному Суді, поки-що, з цього приводу подання немає. Якщо буде — буде судове рішення. Але це тільки та інформація, котра відома мені. Мене не інформують в першу чергу", – наголосив Сліденко.

Нагадаємо, 5 січня, відбулися збори суддів Конституційного Суду, в результаті яких було ухвалено заяву щодо ситуації, яка склалася у зв'язку з виданням Президентом України Указу "Про відсторонення від посади судді Конституційного Суду України" від 29 грудня 2020 року № 607/2020. У заяві судді висловили занепокоєння та нагадали про Конституцію.

Нагадаємо, 29 грудня президент підписав указ про відсторонення Олександра Тупицького від посади судді Конституційного Суду строком на два місяці.

У КС зазначили, що рішення про звільнення судді з посади ухвалюється виключно Конституційним судом на спеціальному пленарному засіданні, і жоден інший орган чи посадова особа не можуть ухвалити таке рішення замість нього.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Отбрасывая все твои Шмуля фекальные нечистоты тут, иными словами, ты де-факто признал, шо до 1939 года никакого Пьемонта не було, а пидли Львыва быдло рагульное жило? И тильки при советской власти это дерьмо запизденское запанувало? ТакЪ? А дай ссылки на мои выражения про воровство коммунистов? Шо опять ныма? Шой то ты попутал с керивниками коммуняками с Куева? Шо ридну мати за долляры продали!
Dirhem
Тихо сам с собою я веду беседу.
Весёлый Роджер
Ну прекрати Шмуля! У такой страшно младой дивчины як ты, нима морды! У тебя же , у запизденской пацриотки, щиросвидомая харя, ча-ча-ча, вона просит кирпича!
е
вот когда будут убивать и жечь тебя не удивляйся)) ты ж сам призываешь к этому...
----------
Ведущие галюцинации зрительные.
-----------
алкогольный делирий-вербальные галюцинации.
Возмездие
Не люблю сюрпризы ! Поэтому раскрою секрет , Байден не изменит Украину ! Это Украина изменит Америку !!! Ещё древние люди знали, не тронь говно... !!! Ну теперь себя и вините! Распад на Штаты гарантирован !