Вихід України з Мінських угод Єрмак визнав неможливим
Политикаnewformat.info16 марта 2020

Вихід України з Мінських угод Єрмак визнав неможливим

Вихід Києва з мінських угод призведе до «катастрофічного результату», заявив глава офісу президента України Андрій Єрмак.

За його словами, наслідки виходу України з мінських угод в односторонньому порядку в нинішніх умовах виявляться строго негативними. Однак Єрмак підкреслив, що існуючі домовленості вимагають перегляду.

Раніше президент України Володимир Зеленський заявив в інтерв’ю британській газеті The Guardian, що відводить рік на досягнення результатів по Донбасу, і пообіцяв вийти з переговорів у разі, якщо за цей термін «нормандський формат» (Росія, Німеччина, Франція і Україна) не принесе результатів. За словами лідера країни, формат угод по врегулюванню конфлікту в Донбасі буде необхідно змінити, якщо до грудня в цьому процесі не відбудуться зрушення.

Останній саміт в «нормандському форматі» пройшов в грудні 2019 роки після трирічної перерви. Лідери Росії, України, Франції та Німеччини домовилися, що мінські угоди не мають альтернативи і не підлягають перегляду. Також на переговорах сторони домовилися, що на нову зустріч в кінці березня 2020 року в зоні конфлікту повинні з’явитися нові ділянки відводу військ.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Броунджер
Тебя дуру слушать-себя не уважать.Сколько уже по твоим нелепым заявкам Украина идёт в Эвропу?Смени заежженую пластинку.Украина только врагов себе наживает.
интересно
Можно узнать, вскрик "слава расее" с поднятой рукой можно считать нацысским лозунгом и приветствием? Или тут двойные стандарты?
Броунджер
Мода не просто на швабр,но ещё и размалёванных тату.
хватит раздувать бредни
Может хватит уже нести всеобщий бред? Какие такие катастрофические последствия? Несколько тысяч пенсов самоликвидировались и все, это естественный отбор, природа сама себя очищает, Китай уже снал карантин. Так ли уж страшен черт как его малюют пропагандонские писаи?
ахахах
Они еще только мечтают, а ты уже ОБОСРАЛСЯ !!!))))
георгий
РОССИЯ НЕ ДОЛЖНА И НЕ ОБЯЗАНА ОКАЗЫВАТЬ ПОМОЩ ФАШИСТСКОЙ- АМЕРИКАНСКОЙ УКРАИНЕ . ПОМОЩЬ ВОЗМОЖНО БУДЕТ РАССМАТРИВАТЬ ПОСЛЕ УНИЧТОЖЕНИЯ ВСЕЙ НЕЧИСТИ В УКРАИНЕ .
георгий
АМЕРИКАНО - ЕВРОПЕЙСКАЯ - ФАШИСТСКАЯ - БАНДЕРОВСКАЯ МРАЗЬ ЗУБКИ И ШЕТИНУ РЕШИЛА ПОКАЗАТЬ , ПОВЫЛАЗИЛА ИЗ СХРОНОВ . ДАВИТЬ СУК БУДЕМ КАК КЛОПОВ ВОНЮЧИХ .