Виконання асоціації і реформи. В Євросоюзі назвали умови вступу України
Политикаnv.ua17 апреля 2021

Виконання асоціації і реформи. В Євросоюзі назвали умови вступу України

Один з високопоставлених чиновників Європейського союзу заявив, що для вступу в ЄС Україна має виконати декілька умов.

Зокрема, він закликав Україну виконати угоду про асоціацію та програму реформ.

"Нас пов'язує з Україною підписана в 2014 році Угода про асоціацію, включаючи Угоду про поглиблену та всеосяжну зону вільної торгівлі, й зараз ми маємо робити все можливе, щоб воно стало історією успіху", - заявив чиновник.

На правах анонімності він зазначив, що Україна як європейська країна може претендувати на членство в ЄС, але наразі це питання "не стоїть на порядку денному".

"Україна - європейська країна й в цій якості може стати членом ЄС. Але це не те, що на порядку денному зараз. Сьогодні ми говоримо про виконання угоди про асоціацію, про проведення реформ, про речі, які зазвичай передують процесу вступу в союз" , - повідомив чиновник.

У п'ятницю, 16 квітня, під час зустрічі з главою Франції Еммануелем Макроном, президент України Володимир Зеленський запропонував йому підписати декларацію про підтримку вступу України в ЄС.

За словами Зеленського, Україна створила декларацію, яку укладає з країнами-партнерами та членами ЄС. Підписуючи декларацію, країна підтримує прагнення України вступити в ЄС.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Саня
Естественно
Саня
Слишком сложно там всё...
3020
Пусть СБУ, друг Бакланов, возбудит дело в отношении ЗЕдебила, который за свою квартиру в Ялте платит налоги в доход РФ. А то, красиво кто-то в квартале, критиковал кумовство, а на деле, оба оказались пиарастами, а вместе с ними 73 процента лопоухих бабуинов.
DR MAXWELL
Ви хочете купити нирку, органи тіла або продати свою нирку або органи тіла? Якщо ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансовий збій, і ви не знаєте, що робити, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму 500 000 доларів за вашу нирку. Мене звати доктор МАКСВЕЛЛ, я невролог у БІЛЬ-РОТІЙ ЛІКАРНІ. Наша лікарня спеціалізується на хірургії нирок, і ми також займаємося купівлею та трансплантацією нирок живим відповідним донором. Ми знаходимось в Індії, США, Малайзії, Сінгапурі, Японії. Будь ласка, повідомте нас, якщо ви зацікавлені у продажу або купівлі нирок або Орган, будь ласка, не соромтеся зв’язуватися з нами електронною поштою та електронною поштою. Електронна адреса: birothhospital@gmail.com Який номер програми: +33751490980 З найкращими побажаннями ГОЛОВНИЙ МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР Д-Р МАКСВЕЛ
см
Тогда могут пойти на чилийский вариант... А итог будет один... Вопрос времени...
РУКИ ПРОЧЬ ОТ ДОНБАССА
ПРИЗЫВАЮ ВЕСЬ МИР ПРИЗНАТЬ ПРАВО ДОНБАССА НА САМООБОРОНУ! уКРАИНА! РУКИ ПРОЧЬ ОТ ДОНБАССА !!!
РУКИ ПРОЧЬ ОТ ДОНБАССА
ПРИЗЫВАЮ ВЕСЬ МИР ПРИЗНАТЬ ПРАВО ДОНБАССА НА САМООБОРОНУ! уКРАИНА! РУКИ ПРОЧЬ ОТ ДОНБАССА !!!