Віктор Щадей оголосив, що йде кандидатом в мери Ужгорода від партії Слуга Народу
Политикаprozak.info31 августа 2020

Віктор Щадей оголосив, що йде кандидатом в мери Ужгорода від партії Слуга Народу

39-річний Віктор Щадей оголосив на своїй сторінці у Фейсбук, що йде на вибори мера Ужгорода за підтримки провладної партії Слуга Народу

Єдина мотиваційна фраза з цього приводу у нього була така, що, мовляв, ця партія не дасть опонентам підкуповувати виборців. 

Щадей на виборах до Верховної Ради домовився не опонувати Роберту Горвату, а той у свою чергу пообіцяв підтримати на виборах мера Ужгорода.

Як відомо, Роберт Горват наразі є нардепом фракції Довіра, яка була створена в інтересах аграрного олігарха, президента холдингу “Кернел Групп”, Андрія Веревського. Відповідно, Горват є співголовою партії Рідне Закарпаття. Таким чином, виходить, що Рідне Закарпаття не мало б висувати свого кандидата в мери і партія також повинна підтримати Щадея.

Зрештою, це не йде в розріз з політикою партій Слуга Народу та Рідне Закарпаття, бо в одному з інтерв'ю голова Закарпатської ОДА Олексій Петров вже оголосив, що бачить Рідне Закарпаття партнерами в майбутній облраді. 

До речі, сьогоднішнє зізнання Щадея в тому, що він йде в мери від Слуг Народу багатьом його колишнім прихильникам не сподобалося. Головним чином, це електорат, який категорично негативно ставиться до нинішньої влади.

3 комментария

Написать комментарий
 • 123
  31 августа 2020
  Шобл ты нах вместе с партией.
  Ответить
 • Елена
  31 августа 2020
  Народ и партия едины,я говорю партия, подразумеваю народ,я говорю народ подразумеваю партия.Я говорю Роджер, подразумеваю Зло,Зло вселенское.ха.Все будет хорошо.,не беспокойтесь.
  Ответить
 • ГЫ
  31 августа 2020
  Нам такого не нада. Едь к себе и становись мером или шерифом, а лучше просто к себе... вон и поезд не далеко.
  Ответить