Политикаsud.ua19 апр.

Винесення міністерств за межі Києва: Кабмін визначив долю законопроекту

nk_hauz/-myfecai9g1fnazujokh.jpg

Законопроект передбачає, що Кабмін може ухвалювати рішення про визначення місцезнаходження органів влади.

Законопроект про внесення змін до законів України «Про центральні органи виконавчої влади» та «Про Кабінет Міністрів України», який розроблений Кабінетом Міністрів України і дозволяє переносити органи влади відправили на доопрацювання. Про це у своєму відео-блозі зазначив міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов.

За його словами, виникло чимало запитань до даного законопроекту, тому вирішили його доопрацювати на урядовому комітеті. При цьому він висловив упевненість, що зміни будуть доопрацьовані швидко.

Чим цікавий даний законопроект, у ньому пропонується, аби місцезнаходженням міністерств та інших органів виконавчої влади був Київ. При цьому Кабмін може ухвалювати рішення про визначення іншого місцезнаходження органів влади.

Актами Кабміну про реорганізацію органу влади визначаються правонаступники органу, до якого переходять права та обов’язки.

У законопроекті прописано, що апарат міністерства складається з директоратів та секретаріату. У структурі апарату можуть утворюватися департаменти та інші підрозділи. Структуру апарату затверджує міністр. Для вирішення завдань, яким займаються міністерства,  можуть створюватися консультативні та дорадчі органи.

Кабмін окремим актом визначає граничну кількість заступників керівників центральних органів виконавчої влади. 

У законопроекті прописано, що кандидат на посаду прем’єр-міністра виступає на пленарному засіданні Верховної Ради з викладом основних тез майбутньої програми діяльності уряду та відповідає на запитання депутатів.

У законопроекті прописано і про роботу урядових комітетів. Вони є робочими колегіальними органами для забезпечення ефективної реалізації повноважень Кабміну. Перелік та їх посадовий склад визначає уряд.

💬 Последние комментарии
е
Кравчук, Кучма и Ющенко и ВСЕ америкосы - кумиры Елены и это ФАКТ!
наблюдатель
В настоящее время врачи объяснили, что желание употреблять эти острые овощи обычно возникает при инфекционном заболевании, особенно в том случае, если заложен нос. Речь идет об обычном инстинкте, когда организм пытается бороться с инфекцией разными способами.
Макс
Кому чего... и такое бывает.
Гость
И если поживём... и как-то так.
наблюдатель
И категория людей, на которых не одевают маски, — это маленькие дети («очень маленькие, а не с накрашенным черным лаком ногтями с фиолетовым волосами уже пьющие пиво школьницы»), которые могут просто пугаться таких масок, капризничать снимать их или плакать, говорит врач. Но если дети носят такую ​​маску охотно и играя, то для общего блага лучше на них ее в общественном месте тоже надеть, советует эксперт.
Макс
И каждый человек, страдающий бессонницей, должен ограничить употребление напитков с кофеином. В идеале от чая и кофе лучше вообще отказаться.
наблюдатель
Кому чего... и такое бывает.