Вища рада правосуддя розглядає матеріали щодо призначення суддів
Политикаsud.ua23 июля 2020

Вища рада правосуддя розглядає матеріали щодо призначення суддів

На порядку денному засідання ВРП 11 питань.

У четвер, 23 липня, проходить засідання Вищої ради правосуддя. Про це повідомляє прес-служба відомства.

На порядку денному:

1. Розгляд клопотання Генерального прокурора Венедіктової Ірини Валентинівни про продовження строку тимчасового відсторонення судді Дзержинського районного суду міста Харкова Грищенко Ірини Олексіївни від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням її до кримінальної відповідальності.

2. Розгляд матеріалів щодо внесення подання Президентові України про призначення суддів на посади до місцевих судів:

Козирєва Миколи Вікторовича — Тарутинського районного суду Одеської області;

Рибкіної Наталі Миколаївни — Артемівського міськрайонного суду Донецької області;

Феняка Олександра Романовича — Артемівського міськрайонного суду Донецької області;

3. Розгляд матеріалів щодо звільнення суддів з посад за загальними обставинами:

̶  у зв’язку з поданням заяви про відставку:

Ковригіна Олександра Сергійовича — судді Чугуївського міського суду Харківської області.

4. Розгляд питання про звільнення Петрика Ігоря Йосиповича з посади судді Київського апеляційного адміністративного суду на підставі пункту 3 частини VI статті 126 Конституції України відповідно до рішення Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 9 грудня 2019 року № 3386/2дп/15-19.

5. Розгляд скарги судді Сквирського районного суду Київської області Клочка Володимира Миколайовича на рішення Першої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 19 червня 2020 року № 1890/1дп/15-20 про притягнення його до дисциплінарної відповідальності.

6. Розгляд скарги судді Чугуївського міського суду Харківської області Ковригіна Олександра Сергійовича на рішення Першої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 5 червня 2020 року № 1729/1дп/15-20 про притягнення його до дисциплінарної відповідальності.

7. Розгляд скарги представника судді Голосіївського районного суду міста Києва Хоменко Вікторії Сергіївни  ̶  адвоката Шкурідіна Євгена Євгеновича на рішення Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 24 червня 2020 року № 1955/3дп/15-20 про притягнення судді до дисциплінарної відповідальності з клопотанням про поновлення строку для оскарження цього рішення.

8. Розгляд скарги судді Луганського окружного адміністративного суду Ірметової Олесі Віталіївни на рішення Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 12 лютого 2020 року № 409/3дп/15-20 про притягнення її до дисциплінарної відповідальності.

9. Розгляд скарги Іванової Катерини Іванівни, поданої адвокатом Пантією Олегом Аркадійовичем, на рішення Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 4 червня 2018 року № 1695/2дп/15-18 про притягнення судді Вищого господарського суду України Ємельянова Артура Станіславовича до дисциплінарної відповідальності.

10. Про затвердження висновків членів Вищої ради правосуддя про відсутність підстав для вжиття заходів щодо забезпечення незалежності суддів та авторитету правосуддя:

1) Матвійчука В.В.  ̶  за повідомленням судді Шевченківського районного суду міста Києва Слободянюка Павла Леонідовича.

11. Різне.

Також 16 липня Вища рада правосуддя звільнила у відставку п’ятьох суддів

Додамо, що Вища рада правосуддя протягом першого півріччя 2020 року звільнила 129 суддів.

А ще за півроку ВРП отримала майже 180 повідомлень про втручання у діяльність суддів.

Написать комментарий