Политикаsud.uaFeb 24

Вища рада правосуддя звернеться до Офісу Генпрокурора щодо провокації підкупу судді

nk_hauz/-m0riyvdhe31wfy_lnhe.jpg

20 лютого 2020 року Вища рада правосуддя розглянула повідомлення судді Городоцького районного суду Хмельницької області Сакенова Юрія Костянтиновича про втручання у його діяльність як судді щодо здійснення правосуддя, передає офіційний сайт ВРП.

Як поінформував доповідач — член Вищої ради правосуддя Володимир Говоруха, у повідомленні зазначено, що у провадженні судді Сакенова Ю. К. перебувають справи стосовно громадянина П. про вчинення ним адміністративних правопорушень, передбачених частиною першою статті 130 («Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції») та статтею 122-4 (залишення місця дорожньо-транспортної пригоди) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Суддя Сакенов Ю. К. зазначає, що 20 вересня 2010 року о 16:15, після закінчення робочого часу, до його кабінету зайшов П. і повідомив, що працівники Служби безпеки України через нього хочуть передати хабар судді для позитивного вирішення справ стосовно П., однак останній не бажає цього робити.

Крім того, 23 вересня 2019 року близько 10:00 до суду повторно прийшов П. і намагався поспілкуватись із суддею Сакеновим Ю. К. у позапроцесуальному порядку із приводу зазначених справ.

Суддя Сакенов Ю. К. вважає такі дії втручанням у його діяльність як судді щодо здійснення правосуддя, про що повідомив Вищу раду правосуддя та Генерального прокурора.

На запит члена Вищої ради правосуддя Офіс Генерального прокурора поінформував, що за результатами розгляду повідомлення судді Сакенова Ю. К. щодо можливого факту втручання в його діяльність 21 жовтня 2019 року військовою прокуратурою Хмельницького гарнізону розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого частиною другою статті 370 (провокація підкупу) Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування у цьому провадженні здійснюється слідчим Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому.

«Слід зазначити, що вчинення щодо судді кримінального правопорушення, передбаченого частиною другою статті 370 Кримінального кодексу України, крім завдання шкоди окремій особі, спрямовано на підрив авторитету правосуддя в цілому. Такі дії порушують гарантії суддівської незалежності», — підсумував член ВРП Володимир Говоруха.

Вища рада правосуддя вирішила звернутися до Офісу Генерального прокурора щодо надання інформації про розкриття та розслідування злочину у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань 21 жовтня 2019 року за частиною другою статті 370 Кримінального кодексу України за фактами, викладеними у повідомленні судді Городоцького районного суду Хмельницької області Сакенова Юрія Костянтиновича.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
"что Киев может принять ряд ответных мер, в случае если Россия «перекроет поставки газа» в страну." - ну скорее уж, ну решайтесь!!! Xoxлoв по весне мабуть сосчитают! Скики из них до эуропейской житти не доскакаеть! «Елена -..... Слава Америке! И Европе слава!» Сало уронили! Хероям мало! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу!
Весёлый Роджер
А вот пропа_Хандон Шмуля Сруля, вже Два раза писал в Спортлото и ТРИ раза в Лигу Наций, по сексуальным вопросам! Не ответили - суки, ни там ни там! Вот налягает Шмуля на стакан!
Весёлый Роджер
Да у нас-то ВСЁ хорошо!!! А вот у вас - СРАКА свидомая! Да паны про забыли, эй дэбилы!!! Вот сравни, чи срал ты, чи ны: В РФ на октябрь 2021г: Хлеб Дарницкий ржаной ХЛЕБОЗАВОД №22, 700г – 29.89 руб - 9.8 грн, у щеникакнывмырлых – 19.8 грн!!! Паляница Украинская «Хлебозавод №22», 700 г – 46.99 руб - 15.41 грн , у скакунив - 21.89 грн!!! УСЁ!!! То вже пыхвой гэта пиндо колония накрылась – Занавес!!! Сливая воду гаси свет – пыди сделай панам остатний миньет! «Батько наш - Бандера, ну а Псаки - мати, Ми за олигархив пидем воювати! | (2) ©»
Просто прохожий
Новый анекдот - гы-гы-гы.
Весёлый Роджер
Как ты дрянь подлая Шмуля Сруля смеешь такое писать про ОРТОДОКСАЛЬНОГО щиро-свидомого долбоЭба! Он представитель титульной запизденской нации! Рагульему роду - нима переводу! «Батько ваш - Бандера, ну а Псаки - мати, Вы за олигархив пишли воювати! | (2) ©»
Утиные истории
В стойло, русня! Все будет хорошо!
Весёлый Роджер
А ыщо в этой колонии ТУПЫХ, скачущих и вечно ноющих xoxлатых мартышек та их погонял свинорылых рагулей, мог быть Премьер и Министр Образования - зовсим БЕЗ высшего образования! Даже в Африке такого НЫМА!