Политикаyaizakon.com.uaAug 3

Вищий антикорупційний суд підсумував результати роботи за півріччя

nk_hauz/kAglOHM7R.jpeg

Вищий антикорупційний суд підсумував результати роботи за перше півріччя 2021 року.

У І півріччі 2021 року судочинство у ВАКС як у суді першої інстанції здійснювалося 27 суддями, з яких 12 згідно з рішеннями зборів суддів суду є слідчими суддями.

У звітному періоді в провадженні ВАКС перебувало 4685 справ і матеріалів, а саме:

202 кримінальних провадження, або 4 % загального обсягу справ і матеріалів суду; — 4474 клопотань, скарг, заяв під час досудового розслідування кримінальних проваджень (95 %); — 4 клопотання в порядку виконання судового рішення; — 3 заяви про перегляд судових рішень за виключними та нововиявленими обставинами; — 2 позовні заяви про визнання необґрунтованими активів та їх стягнення в дохід держави.

Надійшло до ВАКС у звітному періоді 4363 справ і матеріалів, з яких:

— 32 кримінальні провадження, або 1 % загального обсягу надходження справ і матеріалів до суду; — 4323 клопотання, скарги, заяви під час досудового розслідування (99 %); — 4 клопотання в порядку виконання судових рішень; — 2 заяви про перегляд судових рішень за виключними та нововиявленими обставинами; — 2 позовні заяви про визнання необґрунтованими активів та їх стягнення в дохід держави.

Кількісний показник закінчених ВАКС проваджень у І півріччі 2021 року становить 4384 і перевищує показник їх надходження (4363) на 21 одиницю, що свідчить про оперативність реагування суду на вхідні об’єми процесуальних звернень.

Частка розглянутих у звітному періоді справ і матеріалів становить 94 % тих, що перебували в провадженні ВАКС. Найбільшу їх частину складають клопотання, скарги, заяви, подані під час досудового розслідування кримінальних проваджень – 4354 одиниць або 99 % усіх розглянутих справ та матеріалів. Кількість кримінальних проваджень, заяв про перегляд судових рішень за нововиявленими та виключними обставинами, клопотань, поданих в порядку виконання судових рішень становить 30 одиниць або 1 % усіх закінчених проваджень.

💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
"Бандерлоги — отверженные. У них нет собственного наречия, они пользуются украденными словами." (Р. Киплинг) Русское слово "Отчизна" происходит от "отче". А от какой ветчины происходит хохлятская "витчызна"? Это обезьянье кривляние, а не язык.
Елена
Масок сейчас много,хоть попой жуй.
Елена
За детей и родных беспокоились,а шо делать?
Елена
У России проблем нэма,у всех есть у неё нет,хе,при такой цене конечно, Газпрому хорошо,а людям плохо
Весёлый Роджер
Ну не знаю, но мабутно уси кто бухает щирый коктейль - буряковку з Червоной Шапкой, вот такой мудизм несут. И там закусывай - не закусывай - без пользы! Вот почитали Шмулю_Елен, этого пердуна у жиночих труселях до колен, ну и ...? Шо вин пьёт? Коди гэтот пыдар кожний день такой или подобный мудизм тут несёт! Та ыщо вин пидосные литаки у лесу встречает, та соби до хаты их провожает! «Елена -27 июня 2020 - Много, очень много масок, самолёт целый!!!,большой доставил, …нужные медицинские препараты и средства всякие приборы,там инвентарь ,всякое такое . всё доставили и ИВЛ Америка людям посылает,кому надо…» «Елена -29 июня 2020- Болезнь.ха.А Украина все равно идёт в Европу…» Хоть и мает нищебродную *опу! Таки ыщо же и НЕцелые самолёты до Шмули литают, та буряковку доставляють!
Луна-2
я плакаль)))От такого идиота и чо- то он там курит?
Луна-2
Под Полтавой в Новых Санжарах - камнями забросали автобус - это да ,добрые люди