Візит президента Польщі до України відтерміновується
Политикаstopcor.org14 марта 2020

Візит президента Польщі до України відтерміновується

У зв'язку з розповсюдженням коронавірусу президент Польщі Анджей Дуда може скасувати свій візит до України.

"Звичайно, у нас був план поїхати трохи пізніше в Україну, в річницю Катинського злочину, і там на так званих катинських кладовищах запалити лампадки, покласти квіти і помолитися на могилах вбитих польських офіцерів та службовців. Але саме в Україну, а не Росію. Однак з огляду на нинішню ситуацію (розповсюдження коронавірусу – ред.), ніхто не може сказати, чи буде ці плани реалізовано",- зазначив Дуда.

Як повідомляв Укрінформ, віцепрем'єр-міністр, міністр культури і національної спадщини Польщі Пьотр Глінський раніше інформував, що Дуда планує 13 квітня бути у Харкові на Катинському цвинтарі.

Глава польського уряду Пьотр Мюллер в суботу в радіо ZET повідомив, що рішення про те, чи польська делегація на чолі з прем'єр-міністром Матеушом Моравецьким поїде 10 квітня до Смоленська і Катині буде ухвалюватися на наступному тижні. Він не виключив, що візит може бути скасовано, зокрема через обмеження авіасполучень через коронавірус.

1 комментарий

Написать комментарий
  • идите В СИНАГОГУ
    14 марта 2020
    читать ТОРУ.
    Ответить
💬 Последние комментарии
Броунджер
Мода не просто на швабр,но ещё и размалёванных тату.
хватит раздувать бредни
Может хватит уже нести всеобщий бред? Какие такие катастрофические последствия? Несколько тысяч пенсов самоликвидировались и все, это естественный отбор, природа сама себя очищает, Китай уже снал карантин. Так ли уж страшен черт как его малюют пропагандонские писаи?
ахахах
Они еще только мечтают, а ты уже ОБОСРАЛСЯ !!!))))
георгий
РОССИЯ НЕ ДОЛЖНА И НЕ ОБЯЗАНА ОКАЗЫВАТЬ ПОМОЩ ФАШИСТСКОЙ- АМЕРИКАНСКОЙ УКРАИНЕ . ПОМОЩЬ ВОЗМОЖНО БУДЕТ РАССМАТРИВАТЬ ПОСЛЕ УНИЧТОЖЕНИЯ ВСЕЙ НЕЧИСТИ В УКРАИНЕ .
георгий
АМЕРИКАНО - ЕВРОПЕЙСКАЯ - ФАШИСТСКАЯ - БАНДЕРОВСКАЯ МРАЗЬ ЗУБКИ И ШЕТИНУ РЕШИЛА ПОКАЗАТЬ , ПОВЫЛАЗИЛА ИЗ СХРОНОВ . ДАВИТЬ СУК БУДЕМ КАК КЛОПОВ ВОНЮЧИХ .
кипчак
Новую заразу хочет привезти на головы землян вашингтонский мечтатель. Пускай попробуют, но для надежности их континент поставить на длительный карантин и никого не выпускать за пределы.
Гость
И однако знаем "какую те же Бандера или Шухевич представляли себе независимую Украину? Получается, что под протекторатом Третьего рейха".