Политикаwww.golos.com.uaOct 10

Визначено п’ять ключових пріоритетів уряду

nk_hauz/-mjhmttkgycqtokvi3eh.jpg

Відбувся Форум координації міжнародної технічної допомоги «Партнерство заради розвитку».

«Пріоритетами уряду є виконання міжнародних зобов’язань за Угодою про асоціацію з ЄС та Меморандумом з МВФ, а також досягнення Цілей сталого розвитку як індикаторів нашої роботи. Сфери нашої діяльності тотожні пріоритетам партнерів з розвитку, зокрема, це економічна свобода, національна безпека, верховенство права, людський розвиток та ефективне урядування», — про це під час Форуму координації міжнародної технічної допомоги «Партнерство заради розвитку», що проходив у режимі відеоконференції, заявив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Під час спілкування з керівниками міжнародних місій зі співробітництва з Україною прем’єр наголосив, що уряд переходить від концепції донорства до партнерства з розвитку, тож цей форум має дати старт спільному формуванню порядку денного та пріоритетів, які спрямовані на відновлення економічного зростання і наближення країни до Європейського Союзу.

У цьому контексті Д. Шмигаль виокремив п’ять топ-пріоритетів діяльності.

«По-перше, це державне приватне партнерство у сфері інфраструктури, зокрема, концесія портів, аеропортів, створення концесійних автодоріг. Україні прийшов час створити мережу концесійних автобанів, які візьмуть на себе основне транзитне транспортне навантаження та дадуть нам можливість зберегти міжобласні й міжрайонні дороги», — зазначив він.

Другий пріоритет передбачає реалізацію «Зеленого курсу» ЄС в Україні, зокрема, в частині ініціатив у сфері водневої енергетики, трансформації вугільних регіонів та управління відходами.

Третім пріоритетним завданням є розбудова фондового ринку для залучення інвестиційних та фінансових ресурсів в Україну, а четвертим — пенсійна реформа, що передбачає впровадження накопичувальної системи та розвиток наступних рівнів пенсійного забезпечення.

«Ще над одним пріоритетом уряд вже почав роботу — це створення Національної економічної стратегії до 2030 року. Закликаю наших партнерів долучатися й допомагати в розробленні цього документа», — зазначив прем’єр.

За підсумками форуму Прем’єр-міністр України та партнери з розвитку ухвалили спільну заяву, в якій визначаються основні напрями для співпраці. У документі наголошується, що наступний рік буде вирішальним для продовження прогресу за напрямами, які стосуються економічного зростання, належного урядування, розвитку людського капіталу, верховенства права і боротьби з корупцією та оборони і безпеки.

Сторони, зокрема, констатували, що для досягнення сталого та інклюзивного економічного зростання Україна має продовжити реформу корпоративного управління у сфері державних банків і державних підприємств, створення фондового ринку, проведення прозорої приватизації, реформу митниці, продовження реформи енергетичного сектору та ринку електроенергії. «Не менш важливим є схвалення повного пакета законів щодо земельної реформи, що дасть можливість підвищити продуктивність праці, забезпечити, щоб малі та середні фермерські господарства скористалися перевагами земельної реформи, та покращити економічний добробут у сільській місцевості», — йдеться у заяві.

Також сторони наголошують на важливості забезпечення ефективних, мирних та справедливих місцевих виборів, продовженні реформи децентралізації і відновленні конкурcного відбору на всі посади державної служби, в тому числі оголошення конкурсів на всі вакантні посади, які були тимчасово заповнені протягом останніх шести місяців. У контекcті боротьби з корупцією звертається увага на важливість забезпечення незалежності та ефективності ключових антикорупційних органів, що також потребує забезпечення прозорого відбору керівників цих відомств та перезавантаження роботи Вищої кваліфікаційної комісії суддів.

💬 Последние комментарии
3020
Кого то он мне до боли напоминает. Точно, дорогого Криворожца.
Юрий
Ты не на тот сайт зашел. Твои единомышленники только слезли со смереки
Не слуга народа
Так что прав был Нестор Иванович, друзья. А так называемая цивилизация - это расстройство психики. А человек должен быть здоровым. Тогда и жизнь в радость и жизнь правильная, здоровая.
Не слуга народа
Если власть разбежится в разные стороны, то тем самым будет разрешено противоречие. Но перед тем как власть убежит, ее нужно хорошенько наказать за все.
Антиелена
Амэрика с тобой, Амэрика в тебе! Дурочкой прикидываешься? Нет, Ленка-белка, воевать за Украдину тебе придется вместе с такими вот каменярами! А пиндосики будут рядом подбадривать тебя, чайку с волшебными травками нальют и подсрачника дадут в направлении передовой.
Не слуга народа
Власть должна служить людям. Служить! Если люди смогут указать власти на ее функцию, то интерес к политике у власти сразу же пропадет и она разбежиться в разные стороны.
гость
Фаина смелей и сильней многих взрослых,настоящий борец. Надеюсь,мировая общественность,всё-таки услышит нас,тех,кто хочет просто МИРА,справедливости и законности.
Авторские статьи
Авторские статьи25м. назад
Американцы крепко взялись за Зеленского. Дмитрий Джангиров
Авторские статьи1ч. назад
Мы наблюдаем полный развал системы государственного управления
Авторские статьи1ч. назад
Киевский суд признал Украину американской колонией
Авторские статьи2ч. назад
Зеленскому выходят боком скандалы с офшорами, вагнеровцами и внутри партии
Авторские статьи2ч. назад
Без Великой Отечественной и Донбасса. Новый «темник» должен научить украинцев «правильному» языку
Авторские статьи2ч. назад
Протоиерей Андрей Ткачёв: Сатанизм среди миллионеров. Закрытый клуб иллюминатов
Авторские статьи3ч. назад
США опять торгуются с Россией за Украину
Авторские статьи4ч. назад
Обещал бычка, а дал тычка. Чем увенчался визит главы Пентагона в Киев 5
Авторские статьи4ч. назад
Ноябрь 1945 года. Не состоявшийся ядерный удар Сталина по США