Влада не бажає проводити дострокові вибори через страх програшу – експерт
Политикаua1.com.ua24 июля 2017

Влада не бажає проводити дострокові вибори через страх програшу – експерт

БПП та "Народний фронт" мають меншу підтримку в суспільстві, ніж ті політичні сили, які не входять до коаліції. Політичний експерт Валентин Гладких заявив, що небажання чинної влади проводити дострокові вибори свідчить про те, що в суспільстві наростає невдоволення їхніми діями. Про це він повідомив у ефірі одного з телеканалів. Відповідно до результатів соціологічних опитувань, БПП та "Народний фронт", які сьогодні формують коаліцію, в сукупності мають меншу підтримку в суспільстві ніж ті, які не входять до коаліції. На думку експерта, така ситуація є неадекватною. "Якщо політики усвідомлюють, що вони діють в інтересах народу та бачать, що результати їхньої діяльності покращують життя людей, то вони повинні розуміти, що народ буде радіти такому покращенню життя і вони будуть чекати наближення виборів, оскільки народ прийде і проголосує за них", – наголосив Гладких.Водночас протилежна позиція, яку займає сьогодні діюча влада, свідчить про те, що народ не підтримує кроки, які вона робить, управляючи державою. Нагадаємо, позафракційний нардеп Тарас Батенко заявив про саботування БПП виборів мера Луцька.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Америка вернулась и она готова вести за собой остальной мир,золотые слова.
КАКАЯ БОЛЬ
В Куеве навальнятам наваляли пиз.юлей. Расчитывали на поддержку от украинских нацистов, но навальнятам наваляли по полной. Валяли по асфальту.
КАКАЯ БОЛЬ
В Куеве навальнятам наваляли пиз.юлей.
е
ага .... еще расскажи про вояк встречавших Петю..и на вояках тех шеврон дивизии "Мертвая голова", напомнить чья это дивизия?
е
а... так ее работа озвучивать ТУПЫХ?? покажи ка на глобусе Украины море у границ Беларуси...
е
это ж до тебя не доходит, это ж ты у нас тупая дура (сама призналась))), это ж для тебя счастье когда за тебя дяди из америки решают когда тебе спать, а когда срать.... это ж для тебя великое достижение когда кредиты дают за развал производства и обнищание народа...это ж ты за халяву удавишься..
Весёлый Роджер
ОЙ да шо ты? Ты об этом пьяному ёжику в лесу на ухо покизди! А кого спимали в форме СС-Щирая голова, зигующих на факельном шествии у Куеве? Шо опять нЫкого? Закон е, а фашистов ныма, ось таки вот дела!