Влада складе реєстр олігархів
Политикаfbc.ua04 июля 2021

Влада складе реєстр олігархів

Новий законопроект Володимира Зеленського стосовно переліку олігархів представив у Верховній Раді міністр юстиції. Зокрема, він наголосив, що до переліку олігархів мають увійти ті люди, які впливають на державні рішення та інституції. Йдеться про законопроект №5599 під назвою «Про запобігання загрозам національній безпеці, пов’язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)».

Проект було підтримано більшістю нардепів. Вже відомо, що буде чотири основні ознаки, за якими людину будуть вважати або ні олігархом. Також міністр юстиції наголосив, що достатньо буде і трьох ознак одночасно, аби людину зарахували до «клубу олігархів».

Раніше повідомлялося, що у РНБО вважають олігархів однією з причин, які заважають Україні вступити до НАТО.

Також ми писали й про те, що стали відомі критерії олігархів для РНБО.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
да, имеет тебя во все дыхательные и пихательные...
е
повторяю вопрос, для такой тупой как ты: 190 млрд влито в экономику Польши БЕЗДВОЗМЕЗДНО, а сколько дали Украине на ТЕХ ЖЕ условиях?.. в прошлый раз ты от этих вопросов слилась в унитаз, вместе со своей америкой...
Елена
Америка с нами!
Елена
Хочу,крок за кроком,от пэрэмогы до пэрэмогы Украина идёт к светлому европейскому благополучию, ещё немного там за рогом при помощи Запада, Америки и Японии в Украине будет благополучие и благосостояние примерно как в Польше,вот так,а Роджер скотина и мерзавец.
УКРЫ ВСЕ ПРОЗРАЧНЫЕ
А тройное гражданство можно и не скрывать !!! ( Коломойский ) !!!
е
про то как опустилась Украина с 90-х на настоящий момент не хочешь рассказать? пример неудобный?
е
это ж только ты тут своими похождениями с морячками 6-го флота регулярно хвалишься, и то видимо плохо обслуживаешь господ, денег не дают, в америку свою не берут...