ВР на наступному тижні розгляне законопроекти про амністію капіталів і судову реформу
Политикаwww.unn.com.ua6 дней назад

ВР на наступному тижні розгляне законопроекти про амністію капіталів і судову реформу

Верховна Рада України на наступному пленарному тижні розгляне законопроекти, зокрема про внесення змін до Податкового кодексу щодо введення добровільного декларування фізичними особами їхніх активів і сплати одноразового збору в бюджет і по відновленню роботи Вищої кваліфікаційної комісії суддів України. Про це повідомив голова фракції "Голос", народний депутат Ярослав Железняк в своєму Telegram-каналі.

Деталі

Так, Железняк повідомив, що Верховна Рада України на наступному пленарному тижні планує розглянути низку законопроектів, зокрема - президентський законопроект № 5153 про внесення змін до Податкового кодексу щодо введення добровільного декларування фізичними особами їхніх активів і сплати одноразового збору в бюджет, про платіжні послуги, яким пропонується визначити загальні засади функціонування платіжних систем в Україні.

Також парламентарії розглянуть законопроекти про відновлення роботи Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, про фонд держгарантій для фермерських кредитів, про забезпечення розширеного неонатального скринінгу в Україні, щодо оподаткування товарів, що пересилаються з-за кордону. Сумарну фактурну неоподатковувану вартість пропонують збільшити з 100 до 150 євро.

Крім того, парламентарії розглянуть законопроект про заборону пересилати алкогольні напої в міжнародних поштових та експрес-відправленнях.

Железняк повідомив, що в п'ятницю дуже коротка повістка.

"З цікавого тільки антиплагіаторський закон № 3758 і звіт Кабміну щодо виконання Держбюджету-2020", - написав він.

Доповнення

Верховна Рада прийняла в першому читанні президентський законопроект № 5153 про внесення змін до Податкового кодексу щодо введення добровільного декларування фізичними особами їхніх активів і сплати одноразового збору в бюджет.

Нагадаємо, Верховна Рада на засіданні підтримала на першому читанні проект закону № 3711-д про відновлення роботи Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
3020
Как это чучело с серобуромалиновыми волосами, может об этом рассуждать, если в своей никчемной жизни ничего путнего не сделало, толком не работало. Типичная грантососка, низкокачественная чмошница.
Весёлый Роджер
Все беды из-за жадных до грошей - лентяев щирых xoxлoв! Коди вони копали Чёрное море (хотя копали него не сами, а явно по заказу москалей, тому що то море, до 15 века назвалось на ВСЕХ картах Европы – Русским морем). Так вот, как всегда схалтурили грэбанные щирые строители, ну в смысле - копатели, по плану должны були Крым Островом сделать, НО!!! подивитесь на карту – ну видно же!!! - НЕДОКОПАЛИ! И тоди щирюки як могли наЭбывали работодателей. Хибаж xoxлы! Ось воно як! Вы там хлопцы, сильно-то ны стрибайте - Сало не роняйте та обережно него ховайте, бо хероям убийцам детей - мало Сала!
DR MAXWELL
Ви хочете купити нирку, органи тіла або продати свою нирку або органи тіла? Ви шукаєте можливість продати свою нирку за гроші через фінансовий збій, і ви не знаєте, що робити, тоді зв’яжіться з нами сьогодні, і ми запропонуємо вам хорошу суму 500 000 доларів за вашу нирку. Мене звати доктор МАКСВЕЛЛ, я невролог у БІЛЬ-РОТІЙ ЛІКАРНІ. Наша лікарня спеціалізується на хірургії нирок, і ми також займаємося купівлею та трансплантацією нирок живим відповідним донором. Ми знаходимося в Індії, США, Малайзії, Сінгапурі, Японії. Будь ласка, повідомте нас, якщо ви зацікавлені у продажу або купівлі нирок або Орган, будь ласка, не соромтеся зв’язуватися з нами електронною поштою та електронною поштою. Електронна адреса: birothhospital@gmail.com Який номер програми: +33751490980 З найкращими побажаннями ГОЛОВНИЙ МЕДИЧНИЙ ДИРЕКТОР Д-Р МАКСВЕЛ
см
огого
см
ого
см
упс...
Игбун Хохлов
Какой Миргород? Вы же украйиньци. Мырмисто.
Авторские статьи
Экономика2 часа назад
На Украине ожидают острый дефицит свинины и сала
Экономика3 часа назад
$1500 за хрущевку. Как налоговая амнистия ударит по недвижимости украинцев и сколько нужно будет заплатить
Политика7 часов назад
Упреки Байдену и Путину. Разбор нового интервью Зеленского с обидами на Запад и Москву 2
Геополитика11 часов назад
"Две армии в одной связке": что задумали Россия и Белоруссия
Политика12 часов назад
Российский паспорт — всем соотечественникам. Украину встревожил проект Затулина
Видео12 часов назад
Утомленные саммитом. Предстояние. Д.Джангиров и Т.Незалежко
Политика14 часов назад
Издевательство над Украиной на саммите НАТО стало предостережением Прибалтике 1
Технологии15 часов назад
«Макет с завышенными характеристиками»: сможет ли Киев разработать тяжёлый беспилотник
Видео15 часов назад
Яков Кедми о встрече Путина и Байдена.