Политикаua.interfax.com.ua1 мар.

ВР у вівторок розгляне законопроект, який відновлює ВККС

nk_hauz/-mujhusqjobkfvixgttu.jpg

Український парламент у вівторок у першому читанні розгляне законопроект, який відновлює вищу кваліфікаційну комісію суддів України (ВККС), повідомив голова парламентського комітету з питань правової політики Андрій Костін (фракція "Слуга народу").

"Законопроект 3711-д.... який щойно розглядали на фракції, котрий стосується відновлення роботи вищої кваліфікаційної комісії суддів України. Його розглядатимуть завтра в першому читанні в залі Верховної ради", - сказав Костін на брифінгу в понеділок у Києві.

За його словами, питання відповідальності роботи ВККС - це не тільки питання про добір суддів, а й про очищення суддівського корпусу від недоброчесних і недостатньо компетентних суддів.

"Це те, чого очікує українське суспільство", - наголосив Костін.

Як повідомлялося, голова Вищої ради правосуддя Андрій Овсієнко заявив, що Вища кваліфікаційна комісія суддів (ВККС) вкрай необхідна для повноцінної роботи апеляційних судів в Україні та переведення суддів у нові окружні суди в рамках проведеної адміністративно-територіальної реформи.

💬 Последние комментарии
Был "Мотор Сич" теперь - "РОТОМ ЧМОК"!!!
Был "МОТОР СИЧ" теперь - "РОТОМ ЧМОК" !!!
999
Run,Zelia,run!
!!!!!! 0НИ ТУПЫЕ !!!!!!
Глава Пентагона заявил, что будет защищать украину "ОТ ВТОРЖЕНИЯ СССР" !!! Ох, как прав был Михаил Задорнов!!! ОНИ ТУПЫЕ !!!
Юрий
И кто же тебе убогому подаст?
!!!!!! 0НИ ТУПЫЕ !!!!!!
Глава Пентагона заявил, что будет защищать украину "ОТ ВТОРЖЕНИЯ СССР" !!! Ох, как прав был Михаил Задорнов!!! ОНИ ТУПЫЕ !!!
---
Каменяр угомонись все и так знают что ты дешевка...
Омелян Косопизд, Митець
И правильно делает! Молодейц зелебоб. Все "правильные" задроты так поступают . Кому бабы не дают ( или кого нормально в мире не признаЮт..) - дрочат на картинки из журналов. Ну, или на портрЭты. Так-же, как ты и тебе подобные, подрачтиваете свои "вялые шнурки" - кто на Руслану ПЫсанку, кто на Байдена, кто на Террана Пу. " #патамуштазадроты". Понял, Камэняр...масон *уев из села тернопильского. Иди подмойся, тарас.