ВРП розглядає матеріали щодо призначення суддів на посади до місцевих та апеляційних судів
Политикаsud.ua23 марта 2021

ВРП розглядає матеріали щодо призначення суддів на посади до місцевих та апеляційних судів

Також на розгляд виносять матеріали про відрядження суддів.

У вівторок, 23 березня, Вища рада правосуддя проводить засідання. На порядку денному:

      1. Розгляд матеріалів щодо внесення подання Президентові України про призначення суддів на посади до місцевих та апеляційних судів:

​Шунька Григорія Олексійовича

Сумського апеляційного суду;

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Говоруха В.І.)

  1. Розгляд матеріалів про відрядження суддів (як тимчасове переведення):

2.1. До Новозаводського районного суду міста Чернігова:

- судді Прилуцького міськрайонного суду Чернігівської області ПАВЛОВА Володимира Григоровича.

 (Доповідач – член Вищої ради правосуддя Говоруха В.І.)

  1. Розгляд матеріалів щодо звільнення суддів з посад за загальними обставинами:

у зв’язку з поданням заяви про відставку:

- Бабенка Костянтина Анатолійовича

судді Шостого апеляційного адміністративного суду.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Іванова Л.Б.)

у зв’язку з поданням заяви про відставку:

- Євтушенко Олени Іванівни

судді Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Матвійчук В.В.)

  1. Розгляд матеріалів про звільнення суддів з посад на підставі підпункту 4 пункту 16¹ розділу XV «Перехідні положення» Конституції України відповідно до подань з рекомендаціями Вищої кваліфікаційної комісії суддів України:

- Захарчук-Борисенко Наталії Віталіївни

судді Дніпропетровського окружного адміністративного суду;

- Щасної Тетяни Василівни

судді Дарницького районного суду міста Києва.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Краснощокова Н.С.)

  1. Розгляд скарги судді Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду СЕРДЮКА Валентина Васильовича на рішення Першої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 22 травня 2020 року № 1472/1дп/15-20 про притягнення його до дисциплінарної відповідальності.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

  1. Розгляд клопотання судді Львівського окружного адміністративного суду ЛАНКЕВИЧА Андрія Зіновійовича про поновлення строку для оскарження рішення Першої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 23 грудня 2020 року № 3617/1дп/15-20 про притягнення його до дисциплінарної відповідальності.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М.)

  1. Розгляд клопотання адвоката Сільницького Ігоря Володимировича, що діє в інтересах Чернушенка Антона Васильовича, про поновлення строку для оскарження рішення Другої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя від 11 квітня 2018 року № 1073/2дп/15-18 про притягнення судді Апеляційного суду міста Києва ЧЕРНУШЕНКА Антона Васильовича до дисциплінарної відповідальності.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Матвійчук В.В.)

  1. Розгляд повідомлення суддів Соснівського районного суду міста Черкас КОНЧИНИ Ольги Іванівни, ПИРОЖЕНКО Валентини Дмитрівни про втручання в діяльність суддів щодо здійснення правосуддя.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Матвійчук В.В.)

  1. Розгляд повідомлення судді Північного апеляційного господарського суду КРАВЧУКА Геннадія Анатолійовича про втручання в діяльність судді щодо здійснення правосуддя.

(Доповідач – член Вищої ради правосуддя Розваляєва Т.С.)

     10. Про затвердження висновків членів Вищої ради правосуддя про відсутність підстав для вжиття заходів щодо забезпечення незалежності суддів та авторитету правосуддя:

1) Грищука В.К. – за повідомленнями судді Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області БЕНЦИ Констанції Костянтинівни;

2) Грищука В.К. – за повідомленням судді Хмільницького міськрайонного суду Вінницької області ОЛІЙНИКА Ігоря Васильовича;

3) Грищука В.К. – за повідомленням судді Зарічненського районного суду Рівненської області ДІДИКА Андрія Володимировича;

4) Грищука В.К. – за повідомленням судді Господарського суду Дніпропетровської області ЄВСТИГНЕЄВОЇ  Надії Михайлівни.

    11.Різне.

Раніше ми повідомляли, що Вища рада правосуддя звільнила у відставку двох суддів.

Крім того, ВРП відреагувала на повідомлення судді з Івано-Франківської області щодо втручання в її професійну діяльність.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
е
Елена, что ж твои американцы сами уран обогатить не могут и ракетные двигатели что не взрываются построить не в состоянии??? Ума у них нет или технологий или денег?? А? в очередной раз тебе в физиономию ткнули тем что твоя супер-пупер америка отсталая страна...
е
и ты не ответила на вопрос: ты будешь тогда славу америке вопить?
е
под слона...
е
от ты дура.. НИКТО в Европе за Украину воевать не будет с Россией... Украина моська которую натравил хозяин на слона или ты считаешь, что хозяин такий тупой как ты и будет под словно кидаться???
Елена
Я о этом и писала,что война, особенно крупномасштабная,то будет плохо,плюс атомные электростанции, короче кошмар,притом всем будет плохо,.
ТЫ ТУПАЯ ОВЦА
В этом случае бомбы кидать будут на украинской территории! Ты об этом подумала, овца тупая? Славу америке будешь тогда вопить?
Елена
Москва если введёт войска,то с Запада в Украину войдут войска западной коалиции, США и союзники,что будете делать?так и до третьей мировой недалеко, Роджер думает под мостом в Ла-Валетте отсидеться,не удастся,и там его достанут, дадут М-16 и в бой с российской армией,ха,и ведь козлоослика никто не будет,вот такие дела.ха.