Политикаsud.ua26 нояб.

ВРП зробила ще один крок для початку роботи Конкурсної комісії з обрання членів ВККС

nk_hauz/wq1qY0t7g.jpeg

Внесено зміни до штатного розпису секретаріату Вищої ради правосуддя.

З метою залученням фахових працівників секретаріату Вищої ради правосуддя до організації належної роботи Конкурсної комісії з обрання членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України ВРП внесла зміни до штатного розпису секретаріату Ради. Вказані зміни будуть діяти з 1 грудня 2021 року. Про це повідомляє офіційний сайт ВРП.

«Відповідно до положень Закону України «Про судоустрій і статус суддів» у редакції Закону України № 1629-IX Конкурсна комісія є допоміжним органом ВРП, що утворюється для проведення конкурсу на зайняття посади члена ВККСУ та формування переліку кандидатів на посаду члена ВККСУ, які відповідають критеріям доброчесності та професійної компетентності.

Організаційне та матеріально-технічне забезпечення діяльності Конкурсної комісії здійснює секретаріат Ради. Зокрема, секретаріат ВРП приймає документи від кандидатів на посаду члена ВККСУ, забезпечує проведення спеціальної перевірки кандидатів перед проведенням першого етапу конкурсу на зайняття посади ВККСУ та надання результатів такої перевірки Конкурсній комісії. Секретаріат ВРП забезпечує трансляцію засідань Конкурсної комісії в режимі реального часу на офіційному вебсайті Вищої ради правосуддя», — сказано у повідомленні.

Раніше ми писали, що члени ВРП зустрілися з членами Конкурсної комісії з добору ВККСУ.

Також ми повідомляли, що заступник керівника Офісу Президента України Андрій Смирнов поділився із «Судово-юридичною газетою» баченням актуальних питань діяльності судової влади. «Сподіваємося на швидкий запуск ВККС, адже дефіцит кадрів наразі аномальний», - сказав А.Смирнов.

Крім того, конкурсна комісія з обрання членів ВККС розпочала роботу.

Додамо, що ВРП звернулась до Глави Уряду щодо компенсації витрат членам Конкурсної комісії з обрання членів ВККСУ.

Ще Олексій Маловацький заявляв, що іноземні члени Конкурсної комісії з ВККС поки не розуміють суті проблем, що стоять перед ними.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
А я бы шмальнул! Ну так, для профилактики чисто, нему у дупу солью крупной! Щоб лучше думувал, коди скакал!
Весёлый Роджер
ОЙ лятили гуси ... :-)) "ой летіли дикі гуси ой летіли у неділю дощову пало пір’я на подвір’я закотилось, як повір’я у траву.."
ЛУНА -2
Горбатый не лепи горбатого ...))) зДЕСЬ ТАКИМ КАК ТЫ НЕ МЕСТО....Иди на Цензор - там тебе рады будут примут с распростертыми обьятиями.
Весёлый Роджер
Давай про компутеры побалакаем? Ну давай! Ты битом байты забиваешь коди по улицам гуляешь? Ты за тисипи чи за юдипи чи за пипи? Що сразу всрался з переляку и хвост повис як у шелудивой собаки!
Весёлый Роджер
Ну хорошо, бизнесмен ты хренов - хорошо! Писли победы над москалями куплю тоби цукерку! Ну хорошо - две цукерки! Согласен? Тоди гони карту - да побыстрее! Не то, ненароком, диду Шмуля снова придёт и весь тут форум щирым гивном засрёт!
Весёлый Роджер
Ты що там - сдурел чи з глузду з'їхал? Как это, шо у самого Хероя Украины - шляхтского жида Штефана и нима ученья? Ты думувай - коди брешишь такое! Я тебе могу сотни ссылок бросить - с речами ваших депутатов и других пиСдунов - щирых дегенератов - со словами ... "ученье Бандеры"!
Горбатый
Дай... А ты мне что? Я тебе много дал, а ты мне - ничего. Только словесный понос.