Политикаzaholovok.com.ua5 янв.

ВРУ хоче скасувати відтермінування електронного декларування

Про це на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук розповів спікер ВРУ Володимир Гройсман. "Сьогодні вже зареєстровано законопроект, яким відміняється правка у Держбюджеті щодо відтермінування електронного декларування до 1 січня 2017 року. Повністю підтримую цю ініціативу - я проти будь-якого відкладення на майбутнє заходів щодо запобігання та боротьби з корупцією. Переконаний, Верховна Рада проголосує за відповідне рішення. Хочу до речі зазначити, що ми пішли на це ще раніше - у апараті Верховної Ради всі керівники підрозділів вже публікують декларації і біографії на сайті з 2015 року, - йдеться у повідомленні. Нагдаємо, від цього маленького нюансу заежить, як скоро Україну приймуть до безвізової зони. Раніше Мустафа Найєм повідомив, що скандальну поправку до бюджету вніс заступник очільника депутатської групи "Воля народу" Андрій Деркач. За непідтвердженими даними, цю ініціаиву підтримали Нестор Шуфрич та Володимир Мисик.

💬 Последние комментарии
Елена
Будем смотреть,не хочется войны,решаем не мы.будь что будет.
Народная мудрость
Три дебила - это сила.
Луна -2
Да, мы терпеливые .Россия медленно запрягает, но Быстро едет. Путин заявили о том ,что нас прижали к стенке- это он потому и заявил что не хочет Войны. а Вы думали что терпеть до бесконечности вас будут. а вы еще на головы сядет России ?Нет этому никогда не бывать Путин рассчитывал на мирное существование- но вы же его вынудили ... и ты знаешь лучше включить благоразумие и ум, чем жалеть потом о том, что потеряли ...
Елена
Старое высказывание,с бородой,а в Лос Анжелесе тепло.
Антиелена
Ты что ли щука? ))))))))))))))))) Ты таракан безмозглый желто-синий! И прятаться тебе по щелям до конца твоих никчемных майданушных дней!
Елена
Про огромное расслоение общества в доходах сказать ничего не хочешь?
Елена
Терпила всегда находит себе оправдание, Суворов такую херню не нес,Сталин такую херню не нес, даже Хрущев решился на размещение ракет на Кубе, только Путин и роджеры уже прижатые к стенке,это их слова, призывают к благорзумию,хе.Америка потому и великая,потому что она Америка,а не терпила и чмо, которое только о деньгах только и думает.