Всього 2 нардепи голосували на всіх засіданнях Ради у квітні, – КВУ
Политикаiviche.com05 мая 2021

Всього 2 нардепи голосували на всіх засіданнях Ради у квітні, – КВУ

Лише два народні депутати взяли участь у 100% голосувань: Мар’яна Безугла та Ігор Копитін. Натомість 35 народних депутатів майже не голосували в Раді в квітні.

Про це повідомляє на  своїй сторінці у Facebook Комітет виборців України.

«Зокрема, не проголосували жодного разу за місяць Григорій Суркіс, Степан Івахів, Тарас Козак, Дмитро Шенцев, Вадим Рабінович. Також низка депутатів взяли участь в символічній кількості голосувань. Так, Сергій Льовочкін взяв участь в 0,98% голосувань, Антон Яценко – 1%, Юлія Льовочкіна – 1%, Ігор Палиця – 1%, Ігор Абрамович – 1%, Юрій Бойко – 2%, Вадим Столар – 3%, Ренат Кузьмін – 3%, Андрій Деркач – 4%», – зазначається в повідомленні КВУ.

Мовиться як про депутатів, які загалом були відсутні на засіданнях Верховної Ради, так і про тих депутатів, які були присутні в Раді, однак участі в голосуваннях не брали (не натискали «за», «проти» чи «утримався»).

Серед фракцій і груп Верховної Ради найактивніше голосували депутати «Слуги Народу» та «Європейської солідарності». В середньому депутати монобільшості взяли участь в 80% голосувань за місяць, депутати ЄС – 79%. Нижчі показники в депутатів «Голосу» (67%), групи «Довіра» (64%) та ВО «Батьківщина» (62%).

Найнижчі показники голосувань в депутатів групи «За майбутнє» та фракції «Опозиційна платформа – За життя». Депутати «За майбутнє» в середньому взяли участь лише в 50% голосувань Ради, депутати ОПЗЖ – лише в 37% голосувань.

Всього в квітні відбулося 916 голосувань.

Нагадаємо, за підрахунками КВУ, у березні 7 народних депутатів не голосували жодного разу. В основному, це депутати від «Опозиційної платформи – За життя».

Написать комментарий