Политикаua.news29 сент.

Вступ до НАТО: в ЗСУ відзвітували, скільки стандартів Альянсу вже імплементовано

nk_hauz/-mio_gcsge7zyeo_gm_8.jpg

УЗбройних Силах України продовжується впровадження стандартів НАТО. Положеннями Стратегії національної безпеки України передбачається «забезпечення максимальної взаємосумісності Збройних Сил України зі збройними силами держав-членів НАТО шляхом запровадження стандартів Північноатлантичного альянсу».

В Управлінні стандартизації, кодифікації та каталогізації Міністерства оборони України розповіли кореспонденту АрміяInform, що завдання із запровадження стандартів НАТО визначаються щорічними Річними національними програмами під егідою Комісія Україна – НАТО, Планами пріоритетних дій уряду тощо.

Відповідно до чинного на сьогодні пакета Цілей партнерства Україна ‒ НАТО, опрацюванню з метою ухвалення рішення щодо доцільності застосування їхніх положень (норм, вимог) у діяльності Міноборони та Збройних Сил України підлягають 219 стандартів НАТО. Станом на 1 червня цього року відповідно до Цілей партнерства опрацьовано 109 національних документів НАТО, 50% від тих, що підлягають опрацюванню в рамках Цілей партнерства.

Загалом, у рамках досягнення Цілей партнерства та поза ними вже запроваджено 231 НД НАТО шляхом розроблення 250 національних документів.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський своїм указом № 392/2020 ввів у дію рішення РНБО від 14 вересня 2020 року «Про Стратегію національної безпеки України».

Стратегія ґрунтується на трьох основних засадах державної політики у сфері національної безпеки: стримування – розвиток оборонних і безпекових спроможностей для унеможливлення збройної агресії проти України; стійкість – здатність суспільства та держави швидко адаптуватися до змін безпекового середовища й підтримувати стале функціонування, зокрема шляхом мінімізації зовнішніх і внутрішніх уразливостей; взаємодія – розвиток стратегічних відносин із ключовими іноземними партнерами, насамперед з Європейським Союзом і НАТО та їхніми державами-членами, США, прагматичне співробітництво з іншими державами та міжнародними організаціями на основі національних інтересів України.

Додамо, що 12 червня Україна стала одним із шести партнерів НАТО з розширеними можливостями поряд з Австралією, Фінляндією, Грузією, Йорданією і Швецією. Кожен партнер має індивідуальні відносини з НАТО. Це дозволяє країні брати участь у більшій кількості навчань НАТО, зокрема, отримати доступ до програм підвищеної оперативної сумісності.

У липні Україна представила Річну національну програму Комісії Україна – НАТО на 2020 рік для ознайомлення державам-членам Альянсу. Тодішній віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба зазначив, що Україна цікава НАТО, тому її приєднання до Альянсу неминуче.

У Кремлі заявили, що статус України як партнера НАТО з розширеними можливостями, «не сприяє зміцненню безпеки та стабільності в Європі».

💬 Последние комментарии
е
а теперь тоже слово "мерч" на украинский или русский переведите... поцриоты, вы че не следите за чистотой мовы??
е
Елена, это та самая америка которая у тебя пример для всех? та что с РАЗРЕШЕННЫМИ грабежами поездов?
Весёлый Роджер
ДолбоЭб и МУДАК! ВСЁ, что напишет Шмуля -ВСЁ не так! Вот для чего тут Шмуля Писдунович высерает и на Россию всё кивает! Он отвлекает тупых xoxлюков вот от этого: «Ціни в Україні на газ зараз удесятеро вищі, аніж рік тому. Це непідйомний рівень цін для абсолютної більшості підприємств, які випускають продукцію широкого вжитку.» А цэ пыхва экономики щиропархатой колонии xoxлатых гивнястых мартышек! АЛЛЕ мудачьё – цэ полная пыхва, та вже не стулиться! «Елена -22 февраля 2020 -…в 2014 году события на Майдане увели Украину из зоны влияния Москвы,я думаю на очень долго.» «Елена 08 августа 2019 ….,я же тысячу раз говорила, Америка с нами и Запад тоже,а значит что?Это значит что деньги дадут,им это недорого, ещё напечатают,на фоне своих печатаний денег,Украине по сравнению с ними,копейки достаются, спокойствие граждане, только спокойствие.» Быть проституткой чи пыдарасом в колонии США – это почётно и выгодно! «Елена, 19.11.2019 20:12 Это было раньше…, а сейчас подъём, идёт подъём эконимика и уровня жизни населения.»
е
им это очень помогло...
е
кстати о смартфонах.. ты так и не сказала какие смартфоны выпускала и ПРОДАВАЛА твоя америка во времена Союза.. ждем ответа)))
Весёлый Роджер
Ой Шмуля и в чем же ты МУДАК ошибся? В том шо пиэрквадрат надо не на два делить, а на чатыре? Или в том шо евреи сами соби поубивали во Львыве, а храбрые бандеровци им тильки пидсобляли? Ны не так, а в чём? Що Америка вас наэбала и грошей не дала! А те гроши то взятка ворам-керивникам щоб и дальше тупых ждунов панувания наЭбывали на ВСЁМ! А хлавное, щоб готовили их як пушечное мясо - умереть за пЫндосию! Напшут на москалей!!! Уси гуртом спиваем! «Батько наш - Бандера, ну а Псаки - мати, Ми за олигархив пидем воювати! | (2) ©» «Приспів: Ах, лента за лентою – набої подавай, херой Семэн Сэмэнченко, в бою не відступай! Ах, лента за лентою – набої подавай, херой Семэн Сэмэнченко, швыдчее ты тикай!» Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Сало уронили! Рагульему роду - нима переводу! Сила нации у повний дебилизации!
Весёлый Роджер
ПОШЁЛ ты на ФУЙ ТВАРЬ Шмуля пархатая!!! Я НИ РАЗУ тут ничего не написал плохого про евреев! А жидоxoxол - таки то не еврей, то фекалия еврейского народа!!! Эта такая МРАЗЬ - которая скачет на костях "Бабьего яра" вместе с бандеровцами и до сих пор не может ответить тут на простой вопрос - Так кто уничтожил 30 000 евреев во Львыве ещё до прихода немцев??? А писли ещё 70 000 ужо вместе с фашистами? Так КТО??? Шмуля Писдунович - ОТВЕЧАЙ падлюка продажная!!!