Вступ до НАТО: в ЗСУ відзвітували, скільки стандартів Альянсу вже імплементовано
Политикаua.news29 сентября 2020

Вступ до НАТО: в ЗСУ відзвітували, скільки стандартів Альянсу вже імплементовано

УЗбройних Силах України продовжується впровадження стандартів НАТО. Положеннями Стратегії національної безпеки України передбачається «забезпечення максимальної взаємосумісності Збройних Сил України зі збройними силами держав-членів НАТО шляхом запровадження стандартів Північноатлантичного альянсу».

В Управлінні стандартизації, кодифікації та каталогізації Міністерства оборони України розповіли кореспонденту АрміяInform, що завдання із запровадження стандартів НАТО визначаються щорічними Річними національними програмами під егідою Комісія Україна – НАТО, Планами пріоритетних дій уряду тощо.

Відповідно до чинного на сьогодні пакета Цілей партнерства Україна ‒ НАТО, опрацюванню з метою ухвалення рішення щодо доцільності застосування їхніх положень (норм, вимог) у діяльності Міноборони та Збройних Сил України підлягають 219 стандартів НАТО. Станом на 1 червня цього року відповідно до Цілей партнерства опрацьовано 109 національних документів НАТО, 50% від тих, що підлягають опрацюванню в рамках Цілей партнерства.

Загалом, у рамках досягнення Цілей партнерства та поза ними вже запроваджено 231 НД НАТО шляхом розроблення 250 національних документів.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський своїм указом № 392/2020 ввів у дію рішення РНБО від 14 вересня 2020 року «Про Стратегію національної безпеки України».

Стратегія ґрунтується на трьох основних засадах державної політики у сфері національної безпеки: стримування – розвиток оборонних і безпекових спроможностей для унеможливлення збройної агресії проти України; стійкість – здатність суспільства та держави швидко адаптуватися до змін безпекового середовища й підтримувати стале функціонування, зокрема шляхом мінімізації зовнішніх і внутрішніх уразливостей; взаємодія – розвиток стратегічних відносин із ключовими іноземними партнерами, насамперед з Європейським Союзом і НАТО та їхніми державами-членами, США, прагматичне співробітництво з іншими державами та міжнародними організаціями на основі національних інтересів України.

Додамо, що 12 червня Україна стала одним із шести партнерів НАТО з розширеними можливостями поряд з Австралією, Фінляндією, Грузією, Йорданією і Швецією. Кожен партнер має індивідуальні відносини з НАТО. Це дозволяє країні брати участь у більшій кількості навчань НАТО, зокрема, отримати доступ до програм підвищеної оперативної сумісності.

У липні Україна представила Річну національну програму Комісії Україна – НАТО на 2020 рік для ознайомлення державам-членам Альянсу. Тодішній віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба зазначив, що Україна цікава НАТО, тому її приєднання до Альянсу неминуче.

У Кремлі заявили, що статус України як партнера НАТО з розширеними можливостями, «не сприяє зміцненню безпеки та стабільності в Європі».

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Я в отличие от тебя не радуюсь горестям и неприятностям других,нет у меня такого что у соседа корова сдохла,мелочь ,а приятно,это ты такой,но не я.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!это показывает твой скверный и мерзавочный характер,натуру твою гнилую и паршивую,мразь ты ,не человек.подонок.
Елена
У тебя психиатрических диагнозов твоей истории болезни на два тома хватит и ещё на третий том останется,ха.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
Елена
А первая моя цитата кому написана?ты для полноты и объективности картины его комментарий сначала процитруй и потом мой ответ ему,тогда и будет ясно почему я так написала,а выдержки цитировать есть перекручивание и обман истинного смысла написанного.мерзавец ты.
Весёлый Роджер
Ось вот оно ЩИРОЕ СЧАСТЬЕ – всё же е!!! Ну так скакуны - цэ ж почти ПЕРЕМОГА З ПОКРАЩЕННЯМИ! Ось яка же цэ добра новина! «В Украине снизился уровень благосостояния на 9% в долларовом выражении» И …. Г Л А В Н О Е …. «Более существенно обеднели жители России - на 10,7%, …» Ну прямо щирый бальзам на свидомую душу! Остальное можно не читать – с ранку – Всесвидомый Праздник! Танцують уси! Хай живе Гетмань Зе з роялью тай него жинка Олена! Сала пропиндосному режиму! Сала рагульему роду – що ни мае переводу!
Весёлый Роджер
«Елена 08 августа 2019 ….,я же тысячу раз говорила, Америка с нами и Запад тоже,а значит что?Это значит что деньги дадут,им это недорого, ещё напечатают,на фоне своих печатаний денег,Украине по сравнению с ними,копейки достаются, спокойствие граждане, только спокойствие.» Быть проституткой чи пыдарасом в колонии США – это почётно и выгодно!
777
Проституция - это настолько серьезно и доходно,что помимо комитета в Верховной Раде заслуживает и отдельного министерства в кабмине. Странно,что ее не вынесли на опрос наряду с канабисом во время завтрашнего голосования.
Весёлый Роджер
Вот как раз я процитировал пример, когда Шмуля спорил с Другой Еленой про финансы, и как всегда проигрывал, и как всегда попытался тупой матерщиной выиграть спор! Ну и где же была эта баба Вера? Да ни где, это сам Шмуля и есть. Или она шизофреник тупая. Ты ВСЁ правильно Луночка написала, а помнишь как он тролил других ребят, причём ни за что, за иное мнение. Так что поддонок он и мразь ждб продажная.