Политикаcentral-ua.tv11 мар.

ЯКИМ БУДЕ ВИБОРЧИЙ БЮЛЕТЕНЬ НА ВИБОРАХ ПРЕЗИДЕНТА

Центральна виборча комісія затвердила форму та текст виборчого бюлетеня для голосування на виборах президента України 2019 року. Затверджено форму бюлетеня для голосування як у день виборів, 31 березня, так і для повторного голосування.

Відповідне рішення Центрвиборчком ухвалив 8 березня. Відтак, після скасування реєстрації п’яти кандидатів на посаду Президента України бюлетень для голосування в день виборів міститиме прізвища 39 кандидатів і відомості про них. Які ще особливості матиме бюлетень для голосування в день виборів: – текст виборчого бюлетеня друкуватимуть лише з одного боку державною мовою; – текст друкуватимуть на одному аркуші розміром у 200 х 800 міліметрів; – виборчий бюлетень матиме пісочний колір; – виборчий бюлетень міститиме двотоновий водяний знак і захисні волокна з використанням захисних графічних антисканерних елементів; – антисканерні елементи буде виконано з застосуванням захисних фарб, що мають флуоресценцію під дією ультрафіолетового опромінювання, та елемента, який втрачає забарвлення внаслідок термовпливу; – на кожному виборчому бюлетені за допомогою високого друку з застосуванням захисної фарби, що проявляється на його звороті, буде відображено номер виборчої дільниці. Крім того, комісія вирішила, що виборчі бюлетені виготовлятимуть для кожної звичайної та закордонної виборчої дільниці у кількості, що на 0,5 відсотка перевищує число виборців, що, за даними Держреєстру на 7 березня 2019 року, мають стосунок до відповідної виборчої дільниці. Щоправда, є можливим відхилення зазначеної кількості з урахуванням кратності розміщення виборчих бюлетенів у межах поліграфічного листа під час їхнього виготовлення. Водночас, задля контролю за виготовленням виборчих бюлетенів на державному підприємстві "Поліграфічний комбінат "Україна" ЦВК утворила відповідну контрольну комісію. До її складу увійшли 14 осіб.

💬 Последние комментарии
обезьяны всегда ищут крепкую ветку
так Песков прокомментировал идею Эрдогана "с глазу на глаз".
А что так можно было?
только в ЭТОЙ стране можно находясь в розыске у полиции, свободно бухать в ресторане «Царское село», у всех разыскивающих на виду, и особенно в разгар «вторжения Путина»... Американская хвалёная мафия "со сльозамы на очах" смотрит видосики и просто завидует😀
парад победы Путина в Полтаве
Адольф Гитлер тоже обещал не расширять своё ФАШИСТСКОЕ НАТО на восток, и даже подписал документ (читаем нимательно пакт о не нападении на СССР)
Весёлый Роджер
Ты ДЭБИЛ и як Шмуля Писдунович - ыщо и МУДАК! Запомни щирая мразь: Основатель украинской нации, по вашей щирой истории - князь Володимир Мономах! ТАК МУДАК? Ну вот, а его ридный сынку - Юрий Долгорукий - клятый москаль! И опять по xoxляче цэ будэ ТАК! Шо и доказывает простую историчну аксиому: Мовный xoxол - конченый МУДАК! И опять ТАК!!! Сало не роняй, для убийц детей него ховай!
Весёлый Роджер
А ты ТВАРЬ Шмуля, в это время с Карачуна из гаубиц 25 кг по мирным жителям НЕ ПРИЦЕЛЬНО стрелял и уссывался, як их там на части разрывало! ТАК МРАЗЬ ЖИДОВСКАЯ? Откуда ты знаешь, сколько и где я был? ПОШЁЛ НА ФУЙ ПРОДАЖНЫЙ ПАРХАТЫЙ ДЭБИЛ!
Весёлый Роджер
Заткнись дурень неграмотный! Козаки - цэ Рагули та щирые жиды!!! Чаму, а тому що уси козачьего роду, а не як ты уроды! Дафай щенывмырло спивай, на мотив старого ляхового гимна, та прапор Нижней Австрии пиднимай, та Сало не роняй, убийцам ховай!
Весёлый Роджер
Ответ дэ ШМУЛЯ про Советские смартфоны чи патефоны?