Ярош погрожує українській владі новим Майданом
Политикаvidomosti-ua.com24 апреля 2015

Ярош погрожує українській владі новим Майданом

Якщо влада не покарає олігарха і його соратників, то цим питанням знову, як і взимку 2014 року, займеться народ, обіцяє лідер «Правого сектора». Чинна українська влада повинна терміново притягнути до відповідальності олігарха Рината Ахметова, інакше це може призвести до нових народних хвилювань, вважає народний депутат, лідер політичної партії «Правий сектор» Дмитро Ярош. «Йде війна з Росією. Ахметов — один із стовпів поваленого злочинного режиму Януковича та розпалювач цієї війни. Ця тварина вже винна в смертях тисяч українців. Влада ж України ніяк не реагує на ці факти, ігноруючи ворожу діяльність цього олігарха і йому подібних ... істот. Мабуть, на це у неї є свої причини ... Українські добровольці же думають і діють інакше», — написав Ярош на своїй сторінці в Facebook. Він також обіцяє виграти війну «всіма доступними методами і засобами». «І якщо для Перемоги належить встановити повну блокаду окупованих територій, ми це зробимо. Тому що на війні не може бути сентиментів, чистоплюйства і колабораціонізму. Вони закінчуються великою кров'ю — нашою, а не ворожою», — додав нардеп. Крім того, Дмитро Ярош порадив президенту, генпрокурору «та іншим уповноваженим народом чиновникам терміново вирішити питання з покаранням злочинців: ахметових, добкіних, вілкулів, ківалових, кернесів та інших». «Тому що якщо цього не зробить існуюча влада, то цим питанням знову, як і взимку 2014 року, займеться народ. А українські добровольці будуть в авангарді цього законного процесу. Тільки після цих подій навряд чи хтось буде вас вважати легітимною українською владою», — резюмував він. Раніше в п'ятницю повідомлялося, що після декількох днів затримки колону гуманітарної допомоги від фонду Рината Ахметова пропустили в Донецьк.

3 комментария

Написать комментарий
 • гость
  24 апреля 2015
  Ой боюс , боюс , боюс ... грозный дяденька все грозит власти пальчиком , но кроме слов - один пшик .
  Ответить
 • О
  24 апреля 2015
  Яроша на гілляку. Надеюсь, правильный лозунг свидомитов
  Ответить
 • Синь Пьянь
  24 апреля 2015
  Мля, пытаюсь определить, с какого именно дня началось это повальное сумасшедствие. Оценивая реакцию людей на внешние раздражители, измененение сознания, когда чел перестает формулировать мысль из более пяти слов. Кто может, подскажите!
  Ответить
💬 Последние комментарии
Ох
Победы есть, а программы нет. Некогда программу писать, или некогда?!
Елена
Хорошо что ты не знаешь такого слова как делёжка,ты как говорится ближнего человека скорее удавишь ,чем ему кусочком хлеба поделится,скорее как крыса в угле,куточке всё через силу сам дожрешь,чем поделится,ибо ты мразь конченная.
Елена
Спасибо Луночка☺️☺️☺️
Луна-2
Краса ты наша. в этот раз ты права .С праздником тебя ! Здоровья тебе, счастья . и любви
ЛУНА-2
Спасибо за поздравление, Роджер! Ине приятно что не забываешь ты меня.
хрин
шкода нигерив
Весёлый Роджер
Ось цэ так: "Если от бильшого взять немножко, то цэ не воровство, а делёжка!" Любимая поговорка щирых прапоров. Иными словами, если с3.14здошить ящики тушенки со склада и ими дать взятку, то цэ вже не взятка, а малый подарунок! «Елена -05 июня 2020 - Не давали взяток,не обмануй, связи нужно было иметь,к тц всё деньгами меряешь,там и за три ящика тушёнки можно было,такие…»