Яценюк намагається будь-якими шляхами реалізувати злочинне розграбування України – Тягнибок
Политикаvgolos.com.ua20 июня 2015

Яценюк намагається будь-якими шляхами реалізувати злочинне розграбування України – Тягнибок

18 червня на пленарному засіданні Верховної Ради фракції коаліції проголосували за два законопроекти, перший з яких відкриває шлях до прихованої приватизації державних та комунальних підприємств, а другий сприятиме черговому необґрунтованому підвищенню комунальних тарифів для населення.

Про це заявив лідер Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олег Тягнибок на своїй сторнці у «Facebook». За словами націоналіста, законопроект № 2956 про внесення змін до закону «Про введення мораторію на примусову реалізацію майна» (щодо механізмів впливу на підприємства-боржники) пропонує не поширювати чинність мораторію на примусову реалізацію майна для погашення заборгованості перед НАК «Нафтогаз України» та її дочірніми компаніями, що здійснювали постачання природного газу на підставі ліцензії. На думку «свободівця», у такий спосіб із легкістю можна буде створити штучні умови для приватизації будь-якого підприємства шляхом формування заборгованості перед НАК «Нафтогаз». Олег Тягнибок наголосив, що один із найбільших прихильників приватизації стратегічних державних підприємств Арсеній Яценюк, за допомогою інших фракцій коаліції «намагається будь-якими шляхами реалізувати злочинне розграбування України». «Ще один законопроект «Про внесення змін до деяких законів України у сфері комунальних послуг» (№ 2029а), передбачає під час обрахунку комунальних тарифів для населення враховувати собівартість теплової енергії і забезпечувати рентабельність суб'єкта господарювання. Фактично ця урядова ініціатива узаконює право олігархів отримувати надприбутки коштом українців. У тексті проекту не вказано, який саме рівень рентабельності мають на увазі - 20%, 50% чи всі 200%? Тому підтримка законопроекту сприятиме лише необґрунтованому підвищенню тарифів, а отже і виправданням уже чинних нищівних для населення тарифів», – йдеться у повідомленні. Також Олег Тягнибок зазначив, що ВО «Свобода» звертає увагу на ту обставину, що саме фракція «Самопомочі», яка активно заробляє собі політичні дивіденди на темах зниження тарифів для населення, деолігархізації та демонополізації, чомусь дала голоси, яких бракувало для ухвалення цих антинародних законопроектів.

2 комментария

Написать комментарий
 • гость
  20 июня 2015
  а шо з ты соратника своего грязью поливаешь , к кормушке не пустили ?
  Ответить
 • Гость
  20 июня 2015
  НУ ВОТ---Кролик---плохой жид....А я Тягнизад---хороший жид...
  Ответить
💬 Последние комментарии
Луна-2
Можно вопрос -а с чего вы взяли это ?На сайте я достаточно давно - сперва появилась ЕЛЕНА А УЖ ПОТОМ рОДЖЕР Роджера( а так получилось я знаю, немноого лично) .-ЗНАЮ ПОЧЕМУ ОН ВЗЯЛ ПСЕВДОНИМ..Он- человек многое повидавший, видевший мир страны Европы.-Елена - здесь сложней- она не образована - образование у нее школа .... и она появилась повторюсь, раньше Роджера ..Вы, как хотите, но это обвинение - можно проверить у модератора...если конечно, он скажет .
Елена
Низкий поклон врачам и всем медработникам,они молодцы.
ость
Брехня, врач в полУклинике, на приеме получает аж 6 тысяч, без налогов 4.5.
Елена
То Луночка театральная игра, актёр он у нас,не узнает его в гриме., Сергей Бондарчук? нет, Юрий Никулин?нет, Иннокентий Смоктуновский,
Елена
В одной кровати, зачем в одном кабинете, только два компа, сейчас не надо никуда ходить,сиди дома,пиши и счастье улыбнётся,да мой козлоослик,усипуси мой,иди поешь,а то сил не будет писать,хе.какой молодец.
Елена
А тебе?
Я НАСТАИВАЮ
Откройте глаза и чуть чуть подумайте и проанализируйте их перепалки. И всё станет ясно! Начните с вопроса ,,А зачем это им нужно?,,