Политикаua.112.ua3 окт.

Яценюк очікує на наступному тижні прийняття ВР законів для передачі на місця функцій з надання адмінпослуг

За його словами, мова йде про функції Державної архітектурно-будівельної інспекції, видачі паспортів і ідентифікаційних карток. Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк сподівається, що закони для передачі на місця додаткових функцій з надання адмінпослуг будуть прийняті наступного тижня. Про це він заявив у Чернівцях, повідомили в прес-службі уряду. За його словами, необхідно прийняти в парламенті у другому читанні чотири законопроекти, які дозволять передати на місця додаткові функції - зокрема функції Державної архітектурно-будівельної інспекції, інших органів державної влади, видачі паспортів і в майбутньому ідентифікаційних карток. "Глава уряду висловив сподівання, що ці проекти законів будуть прийняті на наступному тижні", - йдеться в повідомленні. Він нагадав, що завдяки першому етапу бюджетної децентралізації доходи місцевих громад зросли в середньому до 40%. За його словами, після того, як функції з реєстрації були передані з Києва на місця, доходи, які раніше йшли у центральний бюджет, вже підуть у бюджет міста "на 2016 рік доходи міст зростуть ще мінімум на 50 млн. Їх можна витратити на лікарні, школи, відновлення міста і соціальні потреби".

💬 Последние комментарии
Серж
Украина не Турция. На Украине предатель на предателе, и предателем погоняет.
е
Елена, так где говоришь воруют и под чьим управлением?
е
ни о чем, так что там с Украиной? шо тайна? воз и заткнись со своим Казахстаном!
Елена
Цитаты напомнить?Как ты отвечаешь на вопросы.
Елена
И тут члены КПСС виноваты,все беды отних, лечись болезный
наблюдатель
И это пережили. «Действия гитлеровцев под Ленинградом имели все признаки геноцида. Это было целенаправленное уничтожение мирного населения... голод, холод, бомбардировки и артобстрелы...». 27 января 1944 года советскими войсками была полностью снята блокада Ленинграда, которая продлилась 872 дня.
гость
И "оптимальнее всего сочетать рациональное питание с умеренной физической активностью, советует диетолог. Не загонять себя марафонами при серьезном ожирении, а начинать с прогулок и плаваний, а дальше по мере снижения веса".