Политикаnv.ua18 окт.

Яценюк озвучив чотири умови для виборів в Донбасі

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк назвав чотири умови для проведення виборів на окупованих територіях Донбасу. "Щодо питання виборів на Донбасі, який знаходиться під тимчасовим контролем російських бандитів і терористів, - звичайно, там треба провести вибори. І для цього необхідно ухвалити окремий закон. Але є дуже чіткі умови для проведення виборів на Донбасі", - заявив Яценюк в ефірі 10 хвилин із Прем'єр-міністром. При цьому прем’єр підкреслив, що першою умовою їх проведення є відхід російських військових з території України. "Вибори під дулами російських автоматів ніхто проводити не буде…вони зобов’язані покинути територію України і виконати Мінські домовленості", - сказав прем’єр. По-друге, додав Яценюк, "півтора мільйони тимчасово переміщених осіб, які зареєстровані в Україні, повинні отримати право взяти участь в такому виборчому процесі і вибрати тих, хто буде представляти місцеву владу Донецька і Луганська". Третя умова, за його словами, вибори повинні чітко відповідати українському законодавству та найвищим стандартам чесних і прозорих виборів. "Четверте - ми повинні забезпечити політичну конкуренцію в Донецьку і Луганську, як через доступ засобів масової інформації до цих територій, так і через право всім політичним партіям України взяти участь в цих виборах і направити туди своїх кандидатів",- сказав Яценюк. "А російська ідея легалізувати через вибори цей анклав і надати терористам статус депутатів місцевих рад не пройде", - підкреслив прем’єр-міністр.

💬 Последние комментарии
ALWAS
В Дании убили миллионы норок. Из-за подозрения. Любят только собак.
😂 😂 😂 😂
если "свахой" для принца Эн.дрю был Дже.фри с фамилией Эпштейн, то наследником Британской короны таки станет гражданин Израиля ! Вы просто не понимаете - ЭТО ДРУГОЕ Как говорится в прекрасной сказке британского писателя Кэролла Льюиса «Конь и его мальчик» - если Принц имел коня... это был бы номер... Если конь имел Принца - Принц наверно помер бы
Антиелена
Да противно читать говноопусы да еще и с ошибками. Пи@дуй на украмправду, там и самовыражайся!
е
так чего ты стыдливо молчишь, твоя америка первая в списке стран-коррупцонеров? и ты ВСЕМ тут предлагаешь равняться на нее...понятно - ВОРЮГИ у тебя в почете и это ОЧЕРЕДНОЕ подтверждение этому...
Елена
Далась вам та коррупция , всегда была будет и есть,как жадность, алчность и коажи, природа человека это,чтобы было емуне просто хорошо,а очень хорошо.
Елена
Не придирайся по мелочам ,от уж.
SWIFT — НАШ !!!
Советские евреи-кибернетики придумали SWIFT и продали технологию на 3апад... Что бы Американские ковбои и Британские Робин Гуды не грабили их "Почтовые дилижансы" с наличкой. Так выпьем же, таварищ Шюрик, за НАШИХ кибернетиков из СССР ( которые сосчитали сколько звёзд на небе и придумали SWIFT )