Политикаrpl.net.ua18 мар.

ЙМОВІРНИЙ “ДЕРЖАВНИЙ ЗРАДНИК” З ВР ВИЯВИВСЯ ГРОМАДЯНИНОМ КАНАДИ

Народний депутат України Андрій Артеменко на одному з допитів у прокуратурі повідомив, що є громадянином Канади. Про це сьогодні розповів журналістам Генеральний прокурор України Юрій Луценко, передає кореспондент УНН.

“Можу показати протокол допиту як свідка народного депутата Артеменка Андрія Вікторовича. На одному з допитів він заявив, що він громадянин Канади. На здивування слідчого, чи може він це підтвердити, він сказав, що: “звичайно, наступного разу принесу документ”, — повідомив Генпрокурор. Ю.Луценко також розповів, що народний депутат надав оригінал паспорта Канади під час допиту. “Я давно не бачив такої явки з повинною”, — додав Ю.Луценко. Водночас, Генпрокурор зазначив, що чинне законодавство забороняє подвійне громадянство, але не передбачає механізмів його позбавлення. За його словами, закон встановлює, що це може робити Президент, але не встановлює механізму такої дії. “Зараз у різних варіантах пропонуються різні механізми. Наприклад, комісія по громадянству при Президентові за встановленим фактом, на кшталт цього, подає Президентові документи для позбавлення українського громадянства, бо згідно з нашим законодавством, людина одночасно не може мати два”, — сказав він. Ю.Луценко додав, що Верховна Рада має прийняти порядок позбавлення українського громадянства у тих, в кого є в наявності інше громадянство. Нагадаємо, народний депутат Андрій Артеменко підтвердив свої візити у Москву, однак стверджує, що не погоджував свої “мирні ініціативи” з представниками Російської Федерації. Як повідомляв УНН, прокуратура Криму відкрила провадження про держзраду через “план Артеменка”. Крім того, Генпрокурор Ю.Луценко спрогнозував подання на зняття недоторканності із А.Артеменка.

💬 Последние комментарии
--------
Когда мы говорим британцы или они сами ,мы -они утверджаем о их имперском статусе.Британии нет -есть Англия.Мир помнит злобную британию. Говоря про установление проросийского украинского правительства РФ Англия утверджает ,что настоящее правительство установленое ими и подерживается ими,и управляется.Вор кричит держи вора. Англия вышла с ес для возрождения своей империи..
Спички детям
Шизофреничка, мне безразличны твои интересы. Уверен, что они такие же жалкие, ограниченные и бессмысленные как и твой куцый дефективный свидомый мозг.
Я
Это у них национальная особенность - кретинизм - мерило адекватности
Стэцько
Нужно у Рената Леонидовича спросить,а не у под-Пиндосников.
е
уважаемый, а Вы не видели еще упаковок от продуктов с очень характерной надписью "не для продажи в ЕС"? а я видел... так что да, для папуасов техника другая...
Читатель
Только для Украины? Для всего мира другие характеристики? Ну и заголовок....
е
показывай дорогу.. ты ведь только оттуда)))