Политикаwww.golos.com.ua22 авг.

З Ангелою Меркель говоритимуть про безпеку і гарантії

nk_hauz/ZWxsvQnnR.jpeg

Як повідомила прес-служба Президента України, сьогодні відбудеться одноденний візит до України Федеральної канцлерки Німеччини Ангели Меркель.

Програмою передбачено переговори пані Меркель з Президентом Володимиром Зеленським.

О 14:00 відбудеться спільна прес-конференція.

До цього Ангела Меркель перебувала в Москві, де проводила зустріч з главою Росії Володимиром Путіним. Раніше в інтерв’ю низці зарубіжних ЗМІ Володимир Зеленський розповів, що чекають від цього візиту. «Я не очікую, що канцлер приїде з подарунками до Києва. Цього вона не робила навіть у минулі роки. Сподіваюся, що Ангела Меркель і Володимир Путін досягнуть певної згоди, з якою вона прибуде до Києва. Це можуть бути гарантії для України. Наприклад, що Росія погодиться на поставку мінімальних обсягів газу, який буде транспортуватися по газопровідній системі України в ЄС», -- наводить слова Володимира Зеленського Офіс Президента.

Окрім того, як повідомляв «Голос України», раніше під час прес-конференції прес-секретар Президента України Сергій Никифоров поінформував, що «Зеленський і Меркель говоритимуть про те, як конкретно Німеччина гарантуватиме виконання тих зобов’язань, які дала у разі запуску «Північного потоку-2». Точніше, у разі, якщо Росія після запуску газопроводу спробує якимось чином зловживати своїм монопольним становищем».

Авторские статьи