Политикаarmyinform.com.uaJun 23

З початку року 22 іноземні делегації відвідали район проведення операції Об’єднаних сил

nk_hauz/-mcsr-1ffmac6j2md9vl.jpg

Кількість заходів військового співробітництва в ООС постійно зростає. Так, лише від початку 2021 року 22 іноземні делегації відвідали район проведення операції Об’єднаних сил. Це руйнує неправдиву тезу російських пропагандистів про «втому від України» у світовій спільноті. Про це інформує пресслужба ООС.

«Головна мета дипломатичних заходів у районі ООС — об’єктивне інформування союзників України щодо безпекової ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил, особливостей дій російських окупаційних сил, а також інформування щодо дотримання режиму повного та всеосяжного припинення вогню на лінії розмежування.

nk_hauz/-mcsr-xhnhrozojsf4vb.jpg

Основна форма проведення цих заходів — візити до району ООС представників іноземних оборонних відомств та урядових делегацій, як правило, керівництва міністерств закордонних справ і послів держав-членів НАТО та країн-партнерів», — зазначили в пресслужбі ООС.

Військове співробітництво також є майданчиком демонстрації підтримки, яку отримує наша країна від держав-членів НАТО та країн-партнерів для ефективної протидії агресії російських окупаційних військ.

Візити представників країн-партнерів до району проведення ООС є підтвердженням практичної співпраці та обміну досвідом, а також підтримки України в боротьбі з агресією Російської Федерації, у захисті національного суверенітету та територіальної цілісності.

Одним з важливих практичних результатів заходів військового співробітництва в районі проведення операції Об’єднаних сил є сприяння розвитку операційних спроможностей Збройних Сил України за рахунок вивчення потреб підрозділів на лінії зіткнення в озброєнні та обладнанні з подальшим корегуванням кількісно-якісних показників міжнародної технічної допомоги.

Командуванням Об’єднаних сил організовано та забезпечено виконання заходів військового співробітництва у повному обсязі, адже дипломатія поряд з воєнними засобами є важливим інструментом у захисті рідної землі.

💬 Последние комментарии
Гость
Сглатывайте, господа, сглатывайте.
Гость
Этот гость тупой рагуляцкий идиот забыл сказать что в НАН Украины 70 % академиков филологи и лжеисторики - копатели Черного моря ! Просто тупак !
😂😂😂 Брэд бери, Рэй
Путин лишил ЕДЫ ! самую мощную державу мира, в которой "солнце не заходит никогда", в США еда уже по карточкам
заголовок неправильный у статьи
Нищая Украина намерена купить у замерзающей британии все устаревшие ракеты - и отправить эти ракеты в школы и больницы для отапливания помещений - дети болеют, БАБУШКИ умирают от холода - куда смотрит Навальный?
е
Елена, так в Украине все недоумки ничего не понимающие или ты тупая продажная дура ???? весь ТВОЙ бред разбивается о ФАКТЫ, а ты тупая продажная дура!
е
ты расскажи что рабства в твоей америке не было, просто они так любили своих господ, что сами, по своей воле стали господскими холопами и счастья им было столько, что аж сейчас бунтуют негры в твоей америке и требуют компенсаций и извинений... или будешь утверждать что они все недоумки, ничего не понимающие и у них рай был??))))
Ост
Кот прав.