За брехню в деклараціях каратимуть за законом
Политикаfbc.ua16 июня 2021

За брехню в деклараціях каратимуть за законом

Покаранню за брехню в деклараціях – бути. Президент Володимир Зеленський повернув до парламенту закон про відповідальність за недостовірне декларування, додавши в документ свої пропозиції.

Глава держави не погодився з поправками, які депутати внесли минулого тижня. Адже вони, каже, дозволять чиновникам зловживати владою та приховувати свої статки. Як наприклад, поправка, яка дає право посадовцям не повідомляти про майно, яким володіють їхні родичі, якщо ті не нададуть відповідну інформацію.

Так, чиновника можуть притягнути до відповідальності лише за декларування об’єктів, про які йому повідомили лише члени родини. Ще одна з поправок, якою не задоволений президент стосується покарання чиновників за умисне неподання декларації лише обмеженням волі. Зеленський же наполягає на позбавлені волі за таке порушення. Як наслідок – президент ветував закон і повернув його до парламенту. Каже: покарання за приховування своїх статків має бути набагато суворішим.

Торік у жовтні Конституційний Суд визнав неконституційною статтю, яка передбачає штраф чи позбавлення волі за брехню у декларації. У грудні 2020-го відповідальність відновили, але ув’язнення не було серед покарання: лише штраф, громадські роботи та обмеження волі. Тому, на початку цього року Зеленський подав новий законопроєкт, який передбачатиме й ув’язнення. Його схвалила і Венеціанська комісія, але депутати додали свої поправки.

Нагадаємо, Верховна Рада підтримала добровільне одноразове декларування активів фізичних осіб. За ухвалення в другому читанні законопроекту №5153 проголосували 243 народних депутата при необхідному мінімумі в 226 голосів.

Також ми писали, що глава держави Володимир Зеленський заявив про відсутність потреби у розпуску парламенту та дострокових виборах.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
wourhgowu
rkghbskrughb
Елена
И шо?
Весёлый Роджер
Луночка привет! Ну как же без ПОЛНОВОДНЫХ рек там? А как же Шмулины мосты? Он же их во сне бачил и мореманов пиндосных под ними, ну тех шо с НЕ белой попой. Ты же его дэбильные мечты в пыль превратила! Кстати Мальта, бывшая РУССКАЯ земля, но... тра -ля- ля!
Весёлый Роджер
Ну ты написал! Ты хоть подумал шо будэ со щирыми мозгами, по уши забитыми свидомым дерьмом экс.прапора Шмули, онО же тут Елен - ну цэ тот мудак, шо думувает, шо не разглядят его у жиночих труселях до колен. Он и слева-направо с трудом читает, всё жирными грязными пальцами в экран тыкает, вслух слоги составляет. А ты ему тут задом-наперёд, он же ТУПОЙ свинорылый обормот! А ты ему тут про сраных хероев е..ых у сраку! Ты ему про Сало чи про ковбасику чи про гуся ... ось и писня уся!
Весёлый Роджер
А у долбоЭбов прапоров, на ящиках тушёнки плесень растёт! Ы шо? А в Антарктиде пингвины литают та на мове спивают! Ы шо?
Весёлый Роджер
Ну по поводу высокой травы не знаю, не видел - хотя что вы считаете высокой? И по поводу гадюки -туда же. Вообще-то там есть легенда, что Святой апостол Павел, в 0060 году н.э. потерпев кораблекрушении у её берегов, доплыл до берега и был там укушен змей. Он проклял там всех ядовитых змей, с тех пор они там все НЕ ядовитые. Вроде их там 4 вида - короче, я ни одну не встречал. Может вы на Гозо были? или на Комино? Каменные пляжи это на севере и на ю-востоке. Как я понял до Золотого пляжа и до Голубой лагуны на Комино - где построен городок для съемок Вестерна вы не доехали. В этой лагуне снималось много фильмов: Граф Монте Кристо, Трой и др. см в поиске. А вот изв. фильм "Голубая лагуна" не там.
111
Не, думаю, что одного перехода на латиницу - мало. Нужно ещё чтобы читать и писать наоборот: справа налево:!)) Ukars iniarku! Mayoreh Alars!