За другим туром виборів “наглядатимуть” спостерігачі з 21 країни світу

16.04.2019 11:12 today.ua
Центральна виборча комісія завершила процес реєстрації офіційних спостерігачів під час повторного голосування на чергових виборах президента України. Про це повідомила прес-служба ЦВК.

За відповідними поданнями комісія зареєструвала 2 спостерігачів від Сполучених Штатів Америки, 3 – від Соціалістичної Республіки В’єтнам, 3 – від Європейського Союзу, 5 – від Республіки Польща, 2 – від Французької Республіки, 6 – від Парламентської Асамблеї Ради Європи, 2 – від Японії, 3 – від Литовської Республіки, 2 – від Австрійської Республіки, 19 – від Національного Демократичного Інституту Міжнародних Відносин, 4 – від Міжнародного експертного центру виборчих систем (ICES), 2 – від Йорданського Хашимітського Королівства, 3 – від Європейського Парламенту, 10 – від Комітету “За відкриту демократію”, 3 – від Канади.

Окрім того, 185 спостерігачів зареєстровано від Бюро демократичних інститутів і прав людини Організації з безпеки та співробітництва в Європі, 32 – від Світового Конгресу Українців, 43 – від міжнародної неурядової організації “CANADEM”, 6 – від Парламентської асамблеї Організації з безпеки та співробітництва в Європі, 10 – від Українського Конгресового Комітету Америки.

Таким чином, сьогодні ЦВК завершила процес реєстрації офіційних спостерігачів на другому турі чергових виборів президента України.

Всього ж було зареєстровано 2 700 офіційних спостерігачів від 20 міжнародних організацій та 21 іноземної держави.

Нагадаємо, вдова сенатора Маккейна Сінді Маккейн спостерігала за першим туром президентських виборів в Україні, які відбулися 31 березня.

Комментарии

Добавить комментарий