Политикаglavcom.ua16 мар.

За корупцією ніхто не бачить розвитку української армії

Я не журналіст-розслідувач. Таємних документів мені ніхто не зливав. Просто уважно читаю офіційні документи і думаю. Воєнний бюджет України в 2013 довоєнному році майже 16 млрд. грн або порядка 1,85-1,9 млрд. доларів. Зараз витрати на оборону 102 млрд. грн або порядка 3,5 млрд. доларів. Як бачимо навіть за час війни в доларому еквіваленті поки не вийшли на 2 разове збільшення. А тепер згадуємо те, що власне воєнні в ЗСУ на початок 2014 року це 125 тисяч. Зараз 205 тисяч. Тобто утримувати треба із 2015 року на 80 тисяч більше солдат. Згадуємо те, як був одягнутий і захищений солдат в 2014 році і що є га даний момент. Бронежилет відповідного рівня захисту, кевларовий шолом, рація, сама уніформа нова. А іще ж і система харчування нова. Згадуємо те, що на початок 2014 року рівень забезпечення технікою був 43-45% а зараз в середньому по ЗСУ по штату забезпеченість 85%. Згадуємо те, що масштаби ремонту і модернізації техніки такі що до 2014 року і не снилося. Тисячі зразків ОВТ. В тому числі авіація і системи ППО. Можете почитати Білу книгу 2013 року як там за 200 млн доларів на ремонт і модернізацію ОВТ майже нічого не зробили а тупо певно покрали. І порівняти із тим, що робиться зараз із бюджетом в 770 млн. на техніку. Згадуємо про те, яка була підготовка до 2014 року - жодного бригадного тактичного навчання. І зараз - більше трьох десятків. На рік! Згадуємо те, що із 2016 року в нас запущена і діє ракет на програма, яка дала вже свої перші результати. Не заперечую. Проблеми є. Але і те що робиться на наявні кошти чітко показує, що рівень ефективного використання коштів із 2014 року в рази виріс. На не набагато більші в доларовому еквіваленті (менше чим в 2 рази) робиться реально в рази більше чим до війни.

💬 Последние комментарии
УЖЕ 30 ПЕТ НАПАДАЮТ!
Не 8 лет, а 30 лет прибалты заявляют о скором нападении России. А Россия добрая - всю эту клевету терпит! По судам затаскать нужно всех этих брехунов!!!
Игбун Хохлов
Да. Польша тоже входит в страны приболтике.
ALWAS
И так уже 8 лет.....
Змагарская недоля
Так поляки тоже прибалты! Только батькиным бульбашам не повезло. И литвины, вроде как, но от выхода к Балтийскому морю отрезаны, еще и в плен попали.
ПОДАТЬ НА ЭТОГО ПИЗДОБОЛА В СУД!!!
Нужно наконец-то заставить этих шавок отвечать за клевету! Не нападёт Россия в ближайшие часы, - подать на этого пиздобола в суд! И взыскать моральный убыток по полной программе!!!
подрывает фин.стабильнось?
как только своих выведут, начнется "вольница" , "каждому по гранатомету" , председателю райсовета стингер. те ушли, эти не пришли. статистикой займется Калашников. вот кому бы памятник как символ - Нестору Махно.
а вы хотели
как в Афгане? та не. по-ивропецки упакуют кошельки, выведут баблецо, сядут на самолет и ариведерчи, в азиатском регионе жирнее заработок. заодно проучат наглых бошей - не хотели на Ивана навесить, разгребайте сами. так понимаю время Ч это олимпиаде (там чтото подпишут три страны), и в итоге три санкционные страны в союзе, Ганс сблизится с Иваном . а Джо будет сидеть на берегу Ю.Китайского моря и смотреть как морские дроны ему дули крутят. ну а цирк ,конечно ,поедет на гастроли, кто в гости к коллегам за пролив, кто в теплые земли. но вот тогда все для них и начнется . "грабь награбленное"