За рік у монобільшості залишилося лише 211 депутатів, — КВУ
Политикаrubryka.com17 января 2021

За рік у монобільшості залишилося лише 211 депутатів, — КВУ

За рік в монобільшості Верховної Ради залишилося тільки 211 депутатів. У 2020 році депутатами "Слуги народу" було прийнято лише 16 % законів.

Про це повідомила пресслужба КВУ.

Так, всього за рік було прийнято 230 законів. Депутати "Слуги народу", які мають права коаліції у ВР IX скликання, забезпечили 226 голосів лише за 16 % прийнятих законів. Так, 226 або більше депутатів монобільшості проголосували за 37 із 230 законів.

Зазначається, що всі інші закони не були б прийняті без голосів інших фракцій та груп Парламенту. При цьому абсолютна більшість проєктів були ініційовані самими членами провладної команди: президентом Володимиром Зеленським, урядом, народними депутатами монобільшості.

Загалом показники голосувань монобільшості постійно знижуються, починаючи з початку роботи ВР IX скликання. Якщо у вересні 2019 року за прийняті закони в середньому голосували 231 народний депутат "Слуги народу", то у вересні 2020-го – 206 депутатів, а в грудні 2020-го – 211 депутатів.

Голова КВУ Олексій Кошель зазначив, що де факто "Слуга народу" вже не здатна самостійно приймати закони. За рік в монобільшості залишилося 211 депутатів, які переважно натискають "за". Тоді як для прийняття закону необхідно як мінімум 226 голосів.

"Низькі показники роботи монобільшості пояснюються не лише загальним зменшенням відвідування Ради через коронавірус. Фактично під час кожного голосування в "Слузі народу" є більше десятка депутатів, які або взагалі не голосують, або натискають "утримався" чи "проти". Тому, в першу чергу, це питання фракційної дисципліни та політичних розколів всередині політичної сили", – додав він.

1 комментарий

Написать комментарий
  • тт
    17 января 2021
    естественно. нех...й сброд собирать...
    Ответить
💬 Последние комментарии
ПОЗВОЛЬТЕ ДОБАВИТЬ
Вы забыли описать человеконенавистничество и кровожадность этой категории нелюдей-кровопийц!!!
ЕС украине желает
ЕС желает украине: - вагину вам а не вакцину!
СНОВА ЗДОРОВА
Не иначе опять Ляшку пощастыло!
тт
Внешне, он очень потешный...
Елена
Рятуйте ,помогите,тонем.
Луна-2
кто им виноват? Не надо было вырубать леса и оголять склоны Карпат.
Луна-2
Я ненавижу бандерлогов. Они разрушили страну. Я не люблю их лживые речовки. С которыми страну ведут в войну. Я не люблю их подлость и коварство. С каким они захватывали власть. Я ненавижу их тупое чванство Ведущее к расколу среди нас. Я ненавижу их пустые обещания. Их факельные шествия в ночи. Я ненавижу их слова продажные А ты , народ, скрывайся и молчи. Я не люблю идеологию Бандеры. Раскол в стране,пустые словеса. Я не люблю ,когда для многих Готовят путь на небеса. И пусть грозят нацисты пулей. На мысли я себя ловлю. Идеологию Бандеры Я никогда не полюблю