Политикаwww.ukrinform.uaOct 27

Зафіксовані порушення не вплинули на виборчий процес у цілому – ENEMO

nk_hauz/-mkdwczrafrundvvm3dp.jpg

Зафіксовані порушення не вплинули загалом на процес організації та проведення чергових місцевих виборів в Україні.

Як передає кореспондент Укрінформу, про це повідомив заступник голови Міжнародної місії зі спостереження за виборами в Україні ENEMO Пьєр Пейтьє під час оnline-пресконференції для презентації своєї попередньої заяви щодо місцевих виборів в Україні, які будуть проведені 25 жовтня.

«Основний наш висновок полягає в тому, що загалом вибори відбулись у спокійній атмосфері, і виборча адміністрація робила все для забезпечення цього процесу. Також, звичайно, були певні випадки правопорушень, про які вже повідомлено в поліцію, а також – певні випадки, які ще чекають на розслідування. Загалом треба відзначити, що ці порушення не вплинули на виборчий процес в цілому, але на певних територіях процес подання скарг буде ще тривати і ENEMO спостерігатиме за розвитком подій, як на ці скарги будуть реагувати», – зазначив Пейтьє.

Також Пейтьє заявив, що незважаючи на суттєві карантинні обмеження, кандидати та партії мали змогу вільно проводити агітаційні кампанії на чергових місцевих виборах.

“Як правило, протягом цих виборів кандидати та партії мали змогу вільно проводити агітаційні кампанії, незважаючи на значні обмеження щодо громадських зборів через епідемію COVID-19”, - зазначив він.

За словами заступника керівника місії ENEMO, багато суб’єктів виборчого процесу зробили акцент на агітації за допомогою цифрових засобів масової інформації, соціальних мереж, програм обміну повідомленнями та онлайн-платформ.

Як повідомляв Укрінформ, 25 жовтня 2020 року в Україні відбулися місцеві вибори.

Загалом Центральна виборча комісія акредитувала 271 офіційного спостерігача від міжнародних організацій, серед них 62 – від Європейської мережа організацій з моніторингу виборів (ENEMO), та 41 спостерігача від шести країн.

За даними Центральної виборчої комісії, явка виборців у середньому по Україні становила 36,88%.

💬 Последние комментарии
Елена
Он твой брат по разуму,разуму ээто очень преувеличенно,братья вы.
Елена
Ты и Африку всю облазил,всех и всякого повидал,хе
Елена
Всё могёт Бебик, Бебик всемогущий,хе.
Елена
Ответили, сказали по всем сексуальным вопросам обращаться к тебе.
Весёлый Роджер
"что Киев может принять ряд ответных мер, в случае если Россия «перекроет поставки газа» в страну." - ну скорее уж, ну решайтесь!!! Xoxлoв по весне мабуть сосчитают! Скики из них до эуропейской житти не доскакаеть! «Елена -..... Слава Америке! И Европе слава!» Сало уронили! Хероям мало! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу!
Весёлый Роджер
А вот пропа_Хандон Шмуля Сруля, вже Два раза писал в Спортлото и ТРИ раза в Лигу Наций, по сексуальным вопросам! Не ответили - суки, ни там ни там! Вот налягает Шмуля на стакан!
Весёлый Роджер
Да у нас-то ВСЁ хорошо!!! А вот у вас - СРАКА свидомая! Да паны про забыли, эй дэбилы!!! Вот сравни, чи срал ты, чи ны: В РФ на октябрь 2021г: Хлеб Дарницкий ржаной ХЛЕБОЗАВОД №22, 700г – 29.89 руб - 9.8 грн, у щеникакнывмырлых – 19.8 грн!!! Паляница Украинская «Хлебозавод №22», 700 г – 46.99 руб - 15.41 грн , у скакунив - 21.89 грн!!! УСЁ!!! То вже пыхвой гэта пиндо колония накрылась – Занавес!!! Сливая воду гаси свет – пыди сделай панам остатний миньет! «Батько наш - Бандера, ну а Псаки - мати, Ми за олигархив пидем воювати! | (2) ©»