Зафіксовані порушення не вплинули на виборчий процес у цілому – ENEMO
Политикаwww.ukrinform.ua27 октября 2020

Зафіксовані порушення не вплинули на виборчий процес у цілому – ENEMO

Зафіксовані порушення не вплинули загалом на процес організації та проведення чергових місцевих виборів в Україні.

Як передає кореспондент Укрінформу, про це повідомив заступник голови Міжнародної місії зі спостереження за виборами в Україні ENEMO Пьєр Пейтьє під час оnline-пресконференції для презентації своєї попередньої заяви щодо місцевих виборів в Україні, які будуть проведені 25 жовтня.

«Основний наш висновок полягає в тому, що загалом вибори відбулись у спокійній атмосфері, і виборча адміністрація робила все для забезпечення цього процесу. Також, звичайно, були певні випадки правопорушень, про які вже повідомлено в поліцію, а також – певні випадки, які ще чекають на розслідування. Загалом треба відзначити, що ці порушення не вплинули на виборчий процес в цілому, але на певних територіях процес подання скарг буде ще тривати і ENEMO спостерігатиме за розвитком подій, як на ці скарги будуть реагувати», – зазначив Пейтьє.

Також Пейтьє заявив, що незважаючи на суттєві карантинні обмеження, кандидати та партії мали змогу вільно проводити агітаційні кампанії на чергових місцевих виборах.

“Як правило, протягом цих виборів кандидати та партії мали змогу вільно проводити агітаційні кампанії, незважаючи на значні обмеження щодо громадських зборів через епідемію COVID-19”, - зазначив він.

За словами заступника керівника місії ENEMO, багато суб’єктів виборчого процесу зробили акцент на агітації за допомогою цифрових засобів масової інформації, соціальних мереж, програм обміну повідомленнями та онлайн-платформ.

Як повідомляв Укрінформ, 25 жовтня 2020 року в Україні відбулися місцеві вибори.

Загалом Центральна виборча комісія акредитувала 271 офіційного спостерігача від міжнародних організацій, серед них 62 – від Європейської мережа організацій з моніторингу виборів (ENEMO), та 41 спостерігача від шести країн.

За даними Центральної виборчої комісії, явка виборців у середньому по Україні становила 36,88%.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Шизики
Бесоног-михалков дэтэктед!
ха-ха
фиг им всем! Россия выстоит, а мы наконец- то вспомним, что славяне, а не укры!
ПОЮТ ЛИ ФОПы ЩЭНЭВМЭРЛУ
ПОЮТ ЛИ ФОПы ,,ЩЭНЭВМЭРЛУ,,? ИЛИ СЛОВА ЗАБЫЛИ?
ВНУШЕНИЕ ЭТО СИЛА
Что бы не лечить украинских пациентов с ковидом, врачи показывают им ,,ОКНО В ЙЕВРОПУ,,! И пациенты верят.
Весёлый Роджер
Да хрен тебе! Народ и Сало - едины! Сала пиндосоизбранному Гетману Зе!!! «Елена – 07 августа 2020- … и власть здесь такая, какую выбрал народ.чтобы ты знал.»
ТЫ ГОВНОПЛЮЙ И ГОВНОЕД
ДА! МНОГО ГОВНА В ТВОЕЙ РАЗДОЛБАНОЙ ПАСТИ ПОМЕЩАЕТСЯ! КТО ЖЕ ТЕБЕ НАПОЛНЯЕТ ГОВНОМ ТВОЮ ПАСТЬ? НЕБОСЬ В ТУАЛЕТЕ ВЫПРАШИВАЕШЬ У ПОСЕТИТЕЛЕЙ? ВСЁ ПЛЮЁШЬСЯ И ПЛЮЁШЬСЯ! УКРАИНСКИЙ ГОВНОПЛЮЙ И ГОВНОЕД ТЫ!
Весёлый Роджер
Какая-то шизуха в стиле пропахандона Шмули_Елен, со сожранными ежами и картонными мостами тай 200 000 пидземных нЫбаченных бурятов на танках,конях и санках. Неужели ещё есть щирые долбоэбы шо верят в эту бредятиту? Никого майдан ни чему не научил - вот жешь блин терпилы эуропеидные!