Политикаwww.ukrinform.ua21 сент.

Загороднюк прокоментував питання підпорядкування Укроборонпрому

Українська влада працює над стратегією державного концерну “Укроборонпром”, зокрема і над питанням підпорядкування концерну.

Про це розповів міністр оборони Андрій Загороднюк.

“Стратегія Укроборонпрому зараз виробляється. Тобто, є вже напрацювання цієї стратегії... і йде активна дуже робота з цього... Є питання, кому буде підпорядкований Укроборонпром. Ця політика наразі розробляється”, - сказав він. За його словами, Міноборони залишиться стратегічним замовником Укроборонпрому, так само як і концерн буде стратегічним постачальником. “Ми є замовником, ми платимо гроші, отримуємо продукцію. Ці відносини так і залишаться. Ми, звичайно, є стратегічним замовником, вони є нашим стратегічним постачальником. І, звичайно, що ми їх будемо підтримувати”, - наголосив міністр. Загороднюк зазначив, що питання підпорядкування Укроборонпрому - це компетенція керівництва держави: Кабінету міністрів, Президента, РНБО. Як повідомляв Укрінформ, новопризначений генеральний директор Укроборонпрому Айварас Абромавичус заявив, що держконцерн має стати холдинговою компанією, куди мають бути передані акції підприємств. Державний концерн «Укроборонпром» — об'єднання багатопрофільних підприємств дев’яти галузей оборонної промисловості України. До складу концерну входить понад 100 підприємств, які здійснюють господарську діяльність у сфері розроблення, виготовлення, реалізації, ремонту, модернізації та утилізації озброєння, військової і спеціальної техніки та боєприпасів, а також беруть участь у військово-технічному співробітництві з іноземними державами.

💬 Последние комментарии
Кочегар
Знову ти всрався.
Елена
Пошёл накуй со своими бандерами.Я об Украине пишу,а не о них.,ну конечно и Роджера не забываю,куда же без него.
Елена
А по себестоимости никто не продаёт,ты же лучше экономику знаешь,а на развитие,а на поддержание,а на налоги? тоже все идёт,к тому же это двигатели прогресса и за себя не забывают,это же твои кумиры,не мои,есть спрос , будет и цена такая, будет много газа,цена упадёт.
Каменяр
Меня вчера кололи галлоперидолом … не помогло
Каменяр
Сосу на краковском рынке у правого входа за 2 злотых или харчи . Хероям - скидка
Гость
Каменяр- пидарас ! Способен только польскую парашу сьорбать !
Весёлый Роджер
«Елена - 15 мая 2020 - Вжился в роль понимаешь?ха.Что сделаешь,талант актёра или кого там (прим. моё – ПОДДОНКА!) ,не пропьёшь,ха.Так и живу ,Еленой,ха.Уже свыкся,ха.» А Украина идёт в }|{oпу, а не у Европу. Сала Уронили – тюю, так хероям бандитам вже мало!