Закарпатці готові брати в свої руки формування місцевих рад
Политикаtrubyna.org.ua06 мая 2015

Закарпатці готові брати в свої руки формування місцевих рад

Об’єднатися, аби разом розбудувати Закарпаття – такі ідеї висловила команда народного депутата України Валерія Пацкана. І саме такі ідеї підтримали закарпатці. Адже коли влада на місцях формуватиметься «знизу», то і якість цієї влади буде суттєво іншою, аніж зараз. Сьогодні в Ужгороді відбулася перша зустріч людей, які заявили про своє бажання зробити власний вклад у формування місцевих рад. Серед присутніх – представники різних спеціальностей, приватні підприємці, члени громадських організацій. Переважна більшість учасників – з Ужгорода та Мукачева. Крім того, приїхали мешканці Виноградова, Хуста, Перечина, Берегова, Чопа та районів. Насправді будь-хто може зайти на інтернет-сайт за адресою http://komanda-zak.com/, заповнити анкету і взяти участь у найближчій зустрічі, аби долучитися до різних суспільно-політичних процесів на місцевих рівнях. «Сьогодні «Команда Валерія Пацкана» – це не просто проект. Це – перший крок до нового Закарпаття. Адже у місцеву владу разом із досвідченими політиками повинні йти й досвідчені юристи, економісти, лікарі, педагоги та інші фахівці. Всі ті, хто найкраще розуміють, як потрібно змінювати систему, адже знають про все зсередини. Наша мета – об’єднати небайдужих людей, які б долучилися до розбудови Закарпаття», – прокоментував народний депутат України, член фракції партії «Блок Петра Порошенка» Валерій Пацкан. Ця зустріч, на думку політика, довела, що проект потрібний, адже люди приходять, висловлюють свої думки, вступають в дискусію з приводу актуальних питань, висувають цікаві ідеї та пропозиції, презентують конкретні проекти. Ужгородець Павло Вереш розповів, що вирішив приєднатися до команди, побачивши біг-борд з відповідним змістом. Під час зустрічі молодий чоловік зазначив, що тривалий час проживав за кордоном, зокрема, в Угорщині та Німеччині. Відповідно – має багато цікавих і новаторських ідей, які можна втілити на території рідного Закарпаття. Одразу ж відбулося обговорення першого ж проекту, реалізація якого передбачає можливість реконструкції та укріплення ґрунтових доріг. Загалом закарпатцям пропонують долучитися до процесів у різних сферах життєдіяльності області. Зокрема, житлово-комунального господарства, медицини, оподаткування, освіти. Декотрі виявили бажання контролювати владу та займатися волонтерством, а ще кілька – законотворчою діяльністю. Як стверджує нардеп, все це дасть можливість сформувати якісну програму дій для Закарпаття і відкриє можливість формувати владу на місцях знизу, а не навпаки.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
русский пропагандон
да подожди еще не вечер -до выборов, а там посмотрим..Смеётся тот. и хорошо смеется тот, кто последний
Весёлый Роджер
Як тоби мавпёнок тыркнуло, писли смокчевания члена Бандеры! В каком ты экстазе, лучше чем от экстази. Ну ты поскачи, поскачи - тебе полегчает....
Весёлый Роджер
Привет "е". А шо нима тут Шмули_Елены? Такая важная тема про его коханю Амэрыку, а он раз и слинял, эта "пЫдарасина хуесосная и жопадающая вафлеглотина, не знающая ничего, сидит в своём свинарнике и не отсвечивает,гнида". А может в Америке ужо ежей стали жрать, чи Теслу з картону гнать? Чи пожары голографией у Холивуде снимать? А ведь осталось 9 дней и звезда его мечте!!!
Весёлый Роджер
Гы-Гы - долбоЭб портяночный, жертва поноса, дуповысерышь... Ну не умеешь ..., ну не мучай ...! Прапор херов, кирзовый, в блогеры он полез!
Весёлый Роджер
Ну что сказать - Не уставай, Давай, дерзай, жги сердцем пламенным металл...
Весёлый Роджер
На Украине, як у пиндосной колонии, должно быть УСЁ як у коханной Амэрыке! А мабуть и выше! Гэть москальскую ванцину - ждите пиндосную! Смокчим уси член Бандеры – як антиковидную цукирку! Сала майданутым скакунам - Амэрыка з вами, з мудаками! Сала пропахандонам хунты!
е
Ну что Елена? Америка впереди всех..по темпам чтоб сдохнуть..